Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről vagy Bécsből kb...

Budapestről vagy Bécsből kb mennyiért lehet kijutni Angliába?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a nyáron voltam kint Budapestről, 28ezer volt a repülőjegy oda.
2012. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

attól függ, busszal kb 28 óra Bu-London, nekem anno 9900 Ft volt, egyszer kibírható.

repülővel am a legegyszerűbb/gyorsabb. ha jó előre megveszed, akkor olcsóért (100 font alatt) kijutsz, a BA szokott néha kedvezményes jegyeket feltenni (3500 egy irányú, plusz illeték általában). vagy még meg sok másik fapados a UK-be, de erre van a google, mint a legjobb barátunk (Budapest London bus/flights/travel) és menj rá közvetlenül a légitársaságok honlapjára, ott találsz további infót. persze főszezonban, tavasszal meg télen drágább, de manapság már olcsón ki lehet jutni (10-30.000 Ft-okért. ha ide kijössz, akkor rájössz, hogy ez a 30-100 font az semmi)

2012. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 korfa válasza:

[link]

10 ezer ft oda vissza + pogyász

2012. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!