Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barmilyen meretu babakocsit...

Barmilyen meretu babakocsit fel lehet vinni a repulore?

Figyelt kérdés
Az austrian line nal mennek,eleg nagy a babakocsink,persze ossze lehet csukni,de nem tudom at e mennek vele a fem figyelon{nem tudom,hogy hivjak pontossan}.utazott valaki repulon,es babakocsival?Milyen meretu lehet?vagy a meret nem szamit,fo az,hogy osze lehessen csukni?13kg kulonben
2009. máj. 26. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

hello! A méret mindegy, ugysem viheted fel a fedélzetre. Szerintem annyi a kikotés, hogy osszecsukhato legyen.A beszàllàs elott elveszik toletek, érkezéskor pedig ugyanott kapod meg, ahol a borondoket, vagy egy màsik, speciàlis szalagon, ahol a " nagy, vagy kulonleges csomagok érkeznek.

Velunk azonban az is elofordult màr, ha Ferihegy1 re érkeztunk, hogy a fulvédos emberek kidobtàk a betonra, ugy rohantunk felszedni, a busz pedig màr épp indult :S

2009. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, az utasellenorzés: a bébit kivetetik belole, és àttolod egyszeruen, de àtnézik .
2009. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem mindet lehet. Épp most készülök utazni és azt mondták, hogy csak a kicsi sportkocsit lehet. Rengeteget repültem már, de még sosem láttam nagy babakocsit összehajtva, mindig a kicsiket vitték. A helyedben az airline-t kérdezném meg, nagyon más policy-je van mindegyiknek. Lehet, hogy pótdíjat kell rá fizetned, úgyhogy érdemes megkérdezni. Ha engem kérdezel, szerintem nem lehet akkorát szállítani ingyen, csak a sportkocsit. Természetesen egyiket sem lehet a repülőre felvinni, külön a beszállásnál gyűjtik össze. A légitársaságot hívd fel!
2009. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz Sármellékről, de onnan egy pár nagy babakocsit vitt, és csak annyit csin, hogy kiszedették a picit, összecsukták, és átküldtél az átvilágítón. Majd visszaadták, és mehetett.


Nem tudom Ferihegyen hogy van, de a fedélzeten ha belegondolsz nem igazán van neki hely, ahol elférne.

Poggyászként add le szerintem, de lehet hogy rá kell fizetned, mivel gondolom más cuccod is lesz. De a legbiztosabb, ha felhívod a repteret,és ott megmondják pontosan. Én is fel szoktam őket.

2009. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15:17: azt tudom, hogyha a kicsi sportkocsi típusú kocsit adja fel, akkor azért nem számolnak fel semmit. Magával kell vinni, nem poggyászként feladni és mikor felmegy a gépre, ott kell hagyni összecsukva, és úgy fogják szállítani, nem az utastérben, hanem a feladott csomagok között. Én is most utazok majd kicsivel és nekem ezt mondták. Én a kérdező helyében felhívnám a légitársaságot, hogy nagy kocsit felengednek-e, de sztem ingyen nem.
2009. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok nagyon szepen koszonom mindenkinek.a jegy vevesekor azt mondtak,hogy most mar mindenutt a repuloig vihessuk a babakocsit,ott csukjak ossze es teszik be valahova,hogy kiszalaskor mindjart elenk teszik.csak elfelejtettem megkerdezni,hogy akarmilyen nagysagu e lehet a babakocsi.meg felhivomoket.van ket fajtam az a 13kg,es 4es fel kilos,mind a ketto osszecsukhato,de a nagyobb megis jobb lenne.megegyszer fel hivom oket.nagyon koszi a valaszokat
2009. máj. 27. 05:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia !


A méret nem számít, annyi a lényeg, hogy össze lehessen csukni. A gépadjtóig viheted, ott elveszik, majd leszállásnál ismét a kezedbe nyomják.

Persze arra figyelj, hogy az összecsukásnál ne hulljanak ki belőle dolgok.

(ex Malévos)

2009. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj,nagyon koszi;)
2009. máj. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!