Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcban kb. mennyi pénzt kap...

Svájcban kb. mennyi pénzt kap egy au-pair havonta?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan nagyvárosban, mint Zürich a havi 400 frank reális lehet, ha a családnál lakom?
2011. dec. 9. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer majdnem kimentem, nekem is 400-at akartak adni 1 HÓNAPRA! Egyedülálló anya volt, iszonyú édes kislánnyal és ő is nagyon szimpatikus. azt mondta, hogy sajnos nem tud többet fizetni így, hogy elvált. Értettem és sajnáltam nagyon. De ez a pénz rettentő kevés, ráadásul, ha minden igaz nem is papíros meló.. Érted..

6-7-szer ennyit kapsz pl. takaritással főállásban, ha felvesznek..

meg más helyeken talán többet is fizetnének baby-sitting-re.. Sajna ezt pontosan nem tudom, de én visszautasítottam az állást!

2011. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még nekem is át kell gondolnom a dolgokat.
2011. dec. 14. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen! Ez amugy ZH mellett lett volna egy kisvárosban, de már nem emlékszem a nevére! És azonnal mehettem vna, de nem bántam meg semmiképpen sem, h nem tettem. Nem azért, mert annyira anyagias vok, de ez azért tényleg nagyon kevés! Ha ki szeretnél jutni, dobbantónak pár hónapra jó, de hosszú távra nem éri meg.
2011. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 600 CHF-et fizetne egy család, és nemtudom h elvállaljam-e. 4 gyerekre kéne vigyázni, ahhoz képest ez nem olyan sok pénz, svájcban nem ritka h 800-850-et fizetnek egy au pairnek..

Te végül hogy döntöttél, elvállaltad?

2013. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 600-ért fogok menni, plusz nyelviskola és biztosítás de csak két gyerek van egy 11 és egy hat éves, a 11 egyedül jár suliba, szóval csak a kisebbet kell majd kísérni, őt is gyalog, mert 5 percre van a sulija. szóval ez így reális szerintem, mert nem nehéz meló. De 4 gyerek mellé már kevés lenne a 600 is, nem hogy a 400 szerintem
2013. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!