Kezdőoldal » Utazás » Európa » Burgaszban kevés 3 nap?

Burgaszban kevés 3 nap?

Figyelt kérdés
Fiatal, kalandra éhes, nem túl gazdag lány vagyok, mindig mehetnékem van, és most éppen Burgaszt szemeltem ki. Van egy kis megtakarított pénzem, amit direkt nyári nyaralásra tettem félre barátokkal vagy egyedül. A terv csak annyi, hogy 3 napig strandolunk, valamilyen olcsó szálláson alszunk, kaját összeütjük magunknak, vagy szalámis kenyeret eszünk. Burgaszban ez kivitelezhető? Milyen messze van a tengerpart a repülőtértől?
2009. máj. 13. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A tengerpart a repülőtértől kb. tíz perc sétányira van, a repülőtér mellett van Burgas-Sarafovo, az egy szegényes tengerparti településrész. A reptérről gyalog is megközelíthető!

Hotel Marina - olcsó szállás. Segítségképpen (Sarafovoban van, a buszmegállóból már látszik a hotel), saját medencéje is van, igényes, kulturált.


DE! Ajánlom, hogy menjetek ki a Napospartra.

A reptéren a 13-as busz visz be a városban a buszállomásra. (A buszmegálló a reptérrel szemben állva, BAL oldalt, kb. 150 m-nyire található, fák között, jól eldugva :)

A buszjegy nincs 1 leva, tehát olcsó.

A buszpályaudvarról kb. 4 leváért visz ki a menetrendszerinti busz (a taxisokat előtte le kell rázni, meg a magánbuszosokat is) Napospartra. Ott kb. száz szálloda van. Már 3e Ft-tól találhattok szállást reggelivel egy éjszakára (pl. Hotel Arda), kicsit "kommunista hangulat, de jó. De 6-8e Ft-ért már 4-5 csillagos szállást is kaptok, félpanzióval, svédasztallal.


Nem igazán szükségszerű a szállásfoglalás előre, a Naposparton biztos találtok mindig szabad szobát. Irodán keresztül foglalva kb. a dupláját fizeted ki, mint ha ott választod.


A Napospart KIFEJEZETTEN a fiatal, kalandra éhes személyeknek van kitalálva! Ott a tengerpart, mellette Neszebár, csodás kilátás, és PEZSGŐ ÉJSZAKAI ÉLET. Ilyet Burgaszban nem találsz! Nektek/neked arra van szükséged! Higyj nekem!


Ha további kérdésed van, BÁRMIBEN segítek, csak tedd fel bátran :)

2009. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, a fő kérdésre válaszolva:

Burgaszban elegendő három nap. Mert Burgasz annyira "nem érdekes" (illetve van sok érdekes dolga, de három nap alatt felfedezhető).

Naposparton viszont két hét is kevés tud lenni. :)

2009. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szolóval és ha már ott vagy a napos parton okvetlen nézd meg úgy írják h Alte Nessebar azaz Régi Nessebár valami csoda óváros régi kövekkel kirakot utcák , du.-tól kis boltok tömkelege van egy kis piac része érdemes benézni mert Török rucikat árulnak mindenféle képpen hangoztasd h Magyar vagy mert kapsz kedvezméyeket és nagyon szeretnek minket, és ha már elfáradtál a nézelődésbe vásárlásba akkor egy kis pihi a piac mellett lévő sütödékben, egy kis nasival.

Jó nyaralást egyébként Burgasztól 25 km-re van Nessebar Várna irányában. Ha még akartok szépet nézni akkor tudom ajánlani Várnában a Delfináriumot, helyi busz elvisz és vissza is hoz csak hétfőn van zárva.

2009. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!