Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélybe utaznánk 4-5 napra....

Erdélybe utaznánk 4-5 napra. Mennyi pénzt vigyünk kb?

Figyelt kérdés

nem valami puccos hotelben szálnánk meg hanem valami motelban vagy valami ilyen helyen,a kajcsiról magunk gondoskodnánk és nem foglalnánk előre szállást hanem ahol ránkesteledik ott keresnénk valami fogadót. 2-en mennénk.bp-ről indulva. a benzinpénzt is számoljátok bele.azt ugye úgy lehet hogy nem foglalunk előre szállást fogunk találni szinte mindenhol szabad helyet? tudtok úti tippeket adni,mire figyeljünk? autóval mennénk...Köszi


köszi


2009. máj. 11. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ meddig mentek be Erdélybe,mert Brassó kb:800km Pestről.Keressetek falusi turizmus szállást ott háznál lakhattok és enni kaptok.Én anno Farkaslakán szálltam meg és onnan mentem a látnivalókhoz onnan elérhető minden.Árak már hasonlóak mint nálunk.Ha érdekel a farkaslaki szállás keressétek meg a neten a Gordon tours-t ott adnak infót hívjátok fel.Vigyetek a kocsira nemzetközi biztosítási kártyát és a határon kell venni úthasználati matricát az első Petrom kúton.Ha van kérdésed írj privátot válaszolok.
2009. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe a www.erdely-szep.hu/utazoknak/index.html ,esetleg a www.erdelyiutazas.hu/ weblapokat.

De nagyon vigyázz :magamról tudom hogy aki egyszer kimegy Erdélybe abból visszajáró vendég lesz,mert annyi sok szép látnivaló,és az emberek annyira kedvesek hogy többször ki kell menni hogy mindent láthass.

2009. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

miert kell Brassoba menni ott annyi hulyeseget latsz h el sem hiszed s mindig kell vigyazz az utcan h valaki el ne lopjon valamit toled es meg a ci-ganyokat figyeld ha kocsival mensz mert ugornak elejedbe es kernek penzt toled h ne hivjak ki a rendorseget es ha ki hivjak is akkor a rendor a ciganynak ad igazat nem neked ez a rossz tapasztalatom nekem

Menj el Hargita megyebe ott latni sok mindent nagy hegyeket kedves embereket van falu turizmus meg minden ami szep mindegyik nagy varos mellett szep a kornyezet es szep a tajak is, Udvarhely mellett ott van Korond, Gyergyoszentmiklos mellett ott van a Gyilkos-to a Cohard, a Maros es az Olt ki indulas pontja, sok latni valo van es friss a levego es nagyon tiszta egy nagy varoshoz kepest.

mindenkinek mas a velemenye erdelyrol de az biztos h visszater mindenki meg egyszer h lathassa azt amit latott

2009. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!