Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri elmenni Auswitch-ba?...

Megéri elmenni Auswitch-ba? Valaki járt már ott?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 23:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Hidd el történelmi háttérrel tisztában vagyok -.-


Valaki létszi normális választ:)

2011. szept. 9. 23:35
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Hülye kérdésre hülye választ kapsz. Mi az, hogy egy emlékhelyre érdemes-e elmenni ? Még a nevét sem tudod leírni ?
2011. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 greeen válasza:
73%
Hát jobban megéri most elmenned mint közel 70 évvel ezelőtt!Ebben az egyben biztos lehetsz!Pláne ha bipsi vagy!
2011. szept. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

mekkora taplók az eddigi válaszolók...

ha érdekel a történelem, érdemes elmenni, dekészülj fel arra, hogy igen megrázó lesz. én se mertem még, csak hallottam mástól.

2011. szept. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Én jártam ott 17 évesen!Szerintem megéri elmenni,érdekes volt.Habár ha láttad a Schindler listája című fimet,akkor nem sok újat fogsz látni,hallani.

Osztállyal voltunk.Hallottuk hogy felettünk lévő évfolyamból szinte mindenki sírt,nálunk viszont senki.

Voltak durva dolgok,de aki tisztában van a történelemmel az szerintem tudja hogy mire számíthat!

Ami amúgy szintén érdekes volt hogy az idegenvezető nőnek a szülei a táborban ismerkedtek meg(nem tudom melyikben,talán Birkenau vagy Auschwitz),egymásba szerettek,és együtt meg is menekültek :)


Ha megteheted,utazz el :)

2011. szept. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
53%

(teaman)

Ha ilyen butaságot írsz magadról állítasz ki bizonyítványt, ha neked kellett volna átélni az ott történteke nagyon más lenne a véleményed.

2011. szept. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A "megéri" nem a legjobb szóhasználat,de értem mit akarsa kérdéseddel kifejezni.Érdemes elmenni oda, ha érzelmileg fogékony vagy és áttudod érezni az ott történteket nagy élményben lesz részed.Nem véletlen, hogy az érzékenyebb emberek különösen azok akiknek szeretteik ott pusztulak sírva fakadnak.
2011. szept. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat:)

Taplók ti meg ne itt okoskodjatok!

Az érdemes-e tényleg jobban hangzik, de látom így is megértetted a kérdésem :) köszi

2011. szept. 10. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, és számomra Birkenau megrázóbb volt. Szerintem érdemes megnézni.
2011. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
05:58 Nekem beszélsz ? 77-es vagyok
2011. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!