Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik közvetítővel érdemes...

Melyik közvetítővel érdemes Londonba utazni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen valamelyik céggel szeretnénk kiutazni,(IrányLondon,LondoniMagyarok...stb)hogy segítsenek az albérlet,iratok és egyéb ügyekben.Tudjuk hogy olcsóbb lenne magunknak, de mi így szeretnénk elkezdeni.Utazott-e ki valaki valamelyik ügynökséggel van-e pozitív tapasztalat valamelyikről?Sürgős!Köszi a válaszokat!
2011. aug. 23. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm a londonimagyarok segítségével jött ki többed magával.Csúnyán átvágták őket.Páran szerepeltek is a fókuszban,hogy pert indítanak..A barátnőm csak azért maradt kint,mert az első telefonhívására mentem érte Londonba,és hazavittem,segítettem neki.

Az iránylondonnal is óvatosnak kell lenned,mert ők bár úgy hirdetik,hogy adnak melót,szállást,és intézik a papírokat,de ez nem így van..Inkább a szállásra mennek rá,és amikor kint vagy adnak egy listát ahol fel vannak írva a munkaközvetítő irodák.

Ezt még én is megtudom csinálni akár neked is,és egy büdös fillért nem akasztanék le rólad..A magyar ügynökségek meg sokszor 2-3 HAVI szállásdíjnak megfelelő összeget is elkérnek,mondván hogy ennyibe kerül az ügyintézési díjuk,a papírok beszerzése..(csak megsúgom minden papír,írat ami kell a munkához INGYEN megszerezhető)

2011. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ma 00:49

csak kiegészítem,hogy amikor a barátnőmért mentem akkor Oxfordban éltem.(Jelenleg is Angliában élek)

2011. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első, ha nem nagy fáradtság elküldenéd nekem azoknak a munkaközvetítő irodáknak a listáját? Köszönöm :)
2011. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mintha védeni akarnám a londoni magyarokat, de ők leszögezik, h állást nem adnak, csak segítenek az álláskeresésben, tippeket adnak. Ők landlordok, van egy csomó házuk és szobákat adnak ki. A helyek elég mocskosak, de ki lehet őket bírni, ha nincs sok pénzed. Nekem szükségem volt rájuk egy időben és velem rendesek voltak. Nem egy jó környéken volt a ház, de közlekedés szempontjából jó volt. Átmeneti szállásnak bőven megfelel.
2011. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én annó az euwork-on keresztül mentem ki,egy rossz szavas se lehet komolyan a munka a szállástól 100 méter se volt,3 szintes gyönyörű kertes ház amibe kb 5en laktunk magyarok,a munka nagyon jó volt a főnökök abszolút korrekt segítőkész brigát,minden nap korlátlan mennyiségű főtt étel,igaz pocsék az íze de ez az angol konyha hibája nem a közvetítőé,szóval nem panaszkodom, de már hazajöttem kb 2 évet voltam kint
2011. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az euwork jó volt X.éve,de most ők is ugyanolyan pocsékok mint a többi.Én 4 hónapja jöttem ki az euworkkel.

A pénzt elvették,Adtak egy borzalmas szállást amiben még csótányok is laktak..

Munka meg sehol..Azzal vártak minket,hogy "bocsika de az az állás amire kijöttünk telítve van jelenleg,de lesz majd meló..Addig is intézzük el a papírokat.Én 2 hónapig rohangáltam állás után.Végül hazajöttem úgy hogy totál meg lettem kopasztva..

2011. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát az elég szar,akkor ezek is ilyen férgek :S mondom nekem egy rossz szavam se lehet rájuk,azt lehet hogy mákom volt
2011. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2011. aug. 27. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!