Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe csak a railjettel...

Bécsbe csak a railjettel lehet eljutni? Nincs valami olcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
igazából én a határig 90%os jeggyel mehetnék, onnan meg már nem olyan vészes a távolság. Nincs átszállási lehetőség véletlenül? Vagy közvetlen vonat, csak olcsóbb egy kicsit? Az a 31 euró az kicsit sok lenne nekem :S
2011. aug. 6. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van buszjárat is, az olcsóbb.
2011. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31 euró hogy jön neked ki? nekem 7 volt, és szolnokról mentem. csak bp keletibe szálltam át
2011. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igen ismerem ezeket a vonatokat, de ha lehet belföldön is utazni vele, megáll valamelyik határmenti városban, akkor veszel egy 90%-os jegyet addig, aztán meg egy teljeset. Ez így állítólag totálisan szabályellenes, de ne foglalkozz vele! :) Én mindig így utazok ha szlovákiába megyek, az már más kérdés, hogy a railjet megáll-e még magyar területen, vagy csak Bécsben.

Amúgy a busz tényleg sokszor olcsóbb.

2011. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltatok. :)

A 31 eurot én itt láttam a gyakorikérdéseken, a máv honlapja volt a forrás. EZ retúr jegy, és benne van a tömegközlekedés, van egy 13 euros is, de az csak oda szól, úgyhogy az is bele kerülne 26 euroba, plusz még a metrózás.



a buszokat is megnézegetem akkor, köszi az ötletet!

2011. aug. 6. 22:56
 5/17 anonim ***** válasza:
valami konkrét helyre szeretnél menni Bécsben?vagy csak nézelődni?
2011. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát inkább csak úgy a városban szeretnék nézelődni.
2011. aug. 6. 23:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

akkor fölösleges metróra költened,mert ha csak nézelődni szeretnél fülösleges metróra költeni,mert közel van westbanhofhoz a belváros


[link]


gondolom az állatkertbe nem szeretnél menni,az egy napos programm és nem olyan olcsó

de ha odamennél a Schönbrunnak szép kertje van

linkeltem egy térképet,ha mégis metróznál,de nincs értelme csak pénzkidobás ,ha a csak a belváros a célod

2011. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
értem, köszi a segítséget!
2011. aug. 6. 23:27
 9/17 anonim ***** válasza:

Hegyeshalomig megveszed a 90%-os jegyet, majd Hegyeshalomtól veszel egy nemzetközi jegyet Bécsig... [Ezt a Keletiből is megveheted.]


De a RailJeten kívül a Dacia nemzetközi gyors, a Wiener Waltzer és a Kálmán Imre Euronight is megy Bécsbe, de én a RailJetet ajánlom. Az ár nem attól függ, hogy milyen vonat megy alattad... :)

2011. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted a buszt oda vissza az Orangeways-nél!!

Ennél olcsóbban nem hiszem,hogy meg tudod oldani..:

[link]

2011. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!