Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécs városában vannak ghettok?

Bécs városában vannak ghettok?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is ghettonak nevezik őket ,de vannak veszélyes helyek akova nem szabad bemenni?
2011. júl. 27. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, Bécs a világ egyetlen nagyvárosa, amiben sehol sincsenek veszélyes helyek. A világ legélhetőbb városának választották meg.
2011. júl. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vannak. Nagyon sok régi ,ócska ház van még a belvárosban is amit 15-20,vagy még több ci,gány lakik,de az utca felől csak egy kapu látszik semmi más. Na ilyenekbe például nem kéne bemenni,a múltkor láttuk,hogy egy Zsolnay Vilmos úti -szemben a Balokánnyal,meg az új Tudásközponttal,-ilyen házhoz ,amikor kihívták valamiért a rendőrt,akkor ők is csak akkor mentek be, amikor a 10.rendőrautó is megérkezett.
2011. júl. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-bocsi a nagy eszemmel pécset olvastam bécs helyett-
2011. júl. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Semmi gond ,legalább tudom ,hogy Pécsen vannak veszélyes helyek:)

A válaszokat köszönöm!

(2011-es listán már "csak" a harmadik legélhetőbb város Bécs, az első Vancouver lett.)

2011. júl. 28. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
És van egy gettó Bécsben is (ha nem is feltétlenül gettó de egy nagyon szegény, lepukkant városrész, tele arabbal meg törökkel meg cigánnyal). Tudom mert egyszer eltévedtünk autóval és ott mentünk át, sőt asszem meg is álltunk inni mert már nem bírtuk. Vad volt :-O
2011. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És az kb merre volt?

Szerinted ha oda betévednék gyalog bajom lenne?

2011. júl. 28. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Valahol nagyon Bécs peremén, nem hiszem hogy lesz arra dolgod gyalog. Az meg hogy lenne e bajod, hát, nem tudom. Nem hiszem.

De tény hogy rengeteget jártam már Bécsben és soha nem láttam még ahhoz a környékhez foghatót.

2011. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha a szélén van akkor jó ,oda úgyse fogok menni.
2011. júl. 28. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
nyugati szélén mi nem láttunk ilyesmit, pedig eléggé bejártuk.
2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!