Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hogy néznek ki az...

Angliában hogy néznek ki az emberek?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, pl hogy a németek nagytöbbségben elég csúnyák, az angol emberek, lányok-fiúk hogy néznek ki átlagban?
2011. júl. 24. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet így megbélyegezni egy népet sem. Németek csúnyák? Vannak csúnya németek, de nem mindegyikük az! Ugyanez van az angoloknál is! Különbözőek! Van rendes, de bunkó is! Meg amúgy is hülyeség a kérdés, mert átlagban úgy átlagosan néznek ki! Nem mindenki egyforma!
2011. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát az angolokat sokkal könnyebb leírni mint a németeket: vörös haj, vörhenyes arc, fehér bőr, nagy borjúszemek, és híresek arról, hogy a fogaik összevisszaállnak.
2011. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
általában kövérebbek, főleg a kisgyerekek, és sokuknak vörös a haja. Amúgy úgy néznek ki, mint Magyarországon. És Németországban amúgy miértz csúnyák az emberek?
2011. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy miért csúnyák, én akiket láttam csúnyák... nagyon

és az igaz, hogy az angoloknak nagyobb a fejük?

2011. júl. 24. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az angoloknak kerekebb a fejük többségében, a lányoknak nagyobb a cicijük és szélesebb csípőjuk van, mint a többi európai lánynak. De amúgy ezek nem nagy különbségek, azt végképp nem lehet kijelenteni, hogy rondák lennének, mint ahogy a németekről se... Én ismerek nagyon szép német lányt, gyönyörű babaarccal, természetes szőke hajjal, zöld szemekkel, jó alakkal. Meg pl supermodellek között is volt/van egy csomó német (magyar is és angol is mellesleg)
2011. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a németek csúnyák??? nekem életem Nagy Szerelme, A Végzetes Nagy Ő, stb. akit soha nem fogok elfelejteni is német volt. És ismerek nagyon sok jóképű németet, fantasztikus emberek!
2011. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bocsánat, ez off volt
2011. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!