Kezdőoldal » Utazás » Európa » Intezne Londonba valami munkat?

Intezne Londonba valami munkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Intézz mindent magadnak! Hidd el, nem egy nagy ördöngősség! Ha pedig azért kérsz meg valakit hogy intézkedjen, mert nem tudsz angolul, akkor NE MENJ Angliába!! Még nagyon jó angollal is nehezebb most munkát kapni, mint mondjuk 5 éve.
2011. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az tulzas h nagyon jol beszelnek angolul, egy eros alapnak mondanam. csak erted m,ost kimennek londonba pl leszallok a repulorol es mit csinaljak? ebbe kernek segitseget. vagy eselytelen a dolog? ha mennek akkor telen, akarmilyen munkara.
2011. júl. 8. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
figyelj! leszállsz a repülőről, bemész a városba, kiveszel egy olcsó diákszállót az első pár napra, és már második nap elkezdhetsz szobát keresni és munkát, végigjárod a várost az önéletrajzoddal és minden olyan helyen leadod, ahol az van kiírva hogy "Staff wanted", illetve olyan helyen is beadhatod, ahol éppen keresnek senkit, mert kitudja.(Vagy bemész és regisztrálsz a helyi jobcentre-ben) Ha egy minimális angolod megvan, akkor felfognak venni! Ott ahol nézegettél állásokat, azon a környéken nézel magadnak kiadó szobát(nagyon könnyű ilyeneket találni!). Az eleje az nehéz, én is így kezdtem, pincérként, ma pedig már a saját szakmámban dolgozom egy irodában.(cca. 1 év alatt jutottam ide!) Sok sikert!
2011. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem Londonban élek( egy másik angol városban,közel Oxfordhoz)

De nagyjából úgy megy ahogy előttem írták.

Ha van elegendő anyagi tőkéd,ha van megfelelő nyelvtudásod akkor megveszed a repülőjegyet,és kijössz Angliába.Keresel szállást,majd elintézed a számlanyitást.N.I number cardot,és a CV-del bekopogsz mindegy ügynökséghez,minden olyan helyre ahol munka lehetne..Nem árt egy angol SIM kártyát is venni,mert csak angol telefonszámot hívnak fel.

Vagy ha van kint rokonod,ismerősöd,kérd a segítségét...

Csak megjegyzem én jelenleg egy munkaügynökségen dolgozom,és "erős alap" angollal nem sokat érsz..Nagyon sokan vannak akik munkát keresnek,és tudnak kommunikálni..

Itt kint a legfontosabba jó kommunikáció,és a szakmai gyakorlat...

sok sikert

2011. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy itthon nekiállsz álláshirdetéseket nézni, és küldözgeted az önéletrajzodat. és csak akkor mész ki,ha megvan az állás.
2011. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!