Kezdőoldal » Utazás » Európa » Teljesen új vagyok itt, de...

Teljesen új vagyok itt, de úgy látom, mindenkinek segítettek! Voltatok már a horvát Vir-szigeten? Nem tudjuk eldönteni, hová menjük! Ez jó hely?

Figyelt kérdés

Esetleges ötleteket és tanácsokat szívesen várok!!!!

Köszi


2011. júl. 7. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha még soha nem voltál H.országban,

akkor elsőnek talán elmegy...

De ha látatlanban ráböksz a térképre, ennél sokkal szebb helyeket találsz.


(Vir az egyik legrosszabb választás!!)

2011. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi voltunk már, és idén is oda megyünk apartmanba. Szerintem jó és szép hely, viszont ne homokos hanem sziklás tenger partot képzelj. Közel van hozzá Nin városa, ott van homokos tengerpart, és gyógyiszap is. Ott mindenki úgy rohangál, hogy tetőtől talpig fekete :) Zadar sincs messze, ami gyönyörű város, főleg az óváros része, és este nyüzsgő élet van ott. Szóval szerintem jó hely, nem értek egyet az előző hozzá szólóval. Remélem tudtam segíteni :)
2011. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy buta kérdés, de ha apartmant bérelnénk, akkor minden esetben osztoznunk kell másokkal is?

Eddig csak szállodában voltunk, de valami nyugisabbra vágyunk, de ha egy másik csapat is ott lesz mellettünk, akkor annyi a nyugalomnak, nem?

Légyszi írjatok

2011. júl. 11. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy! Mi öten megyünk, és csak mi leszünk:)
2011. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek Omisba vagy Trogirba :) Ezek nagyoon szép városok, szerintem! Én mind a két helyen voltam már..:) Apartmanba voltunk, lakókocsiba :) De vannak fa házak meg mindenfélék :)
2011. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, a Vir sziget az csak annak perspektíva, akinek nincsen alapvető igénye arra, hogy pl. legyen vezetékes víz az apartmanban.

A Vir szigeti házak nagy részében ugyanis víztartály van, amibe hordják autóval a vizet.

A tartályban, meg elszaporodhat bármi!!

Amennyiben valakinek az olcsóság a szempont és közben kockáztatja, hogy a WC-n tölti a családja a nyaralást, hát az az ő dolga!!


Ahogyan a felettem író is tanácsolta, menjetek Trogír irányába inkább!

2011. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!