Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltál idén busszal Görögorszá...

Voltál idén busszal Görögországban útlevél nélkül?

Figyelt kérdés
Két hét múlva indulunk,és nem csináltattunk útlevelet,mert azt olvastam több helyen is,h nem kell,de most olvastam,h az utazási iroda Szerbia miatt továbbra is javasolja az útlevelet. Javasolja,tehát nem írták konkrétan,h lennie kell,és most bepánikoltam,mert nem igazán van fölösleges 30000 Ft-unk arra,h gyorsított eljárásban útlevelet csináltassunk:S
2011. júl. 3. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én havonta megyek Szerbiába személyi igazolvánnyal (igaz, nem buszos utakon), és soha semmi problémát nem jelentett. Ezen nem érdemes aggódnod, ha egyszer alkalmas a személyi igazolvány a Szerbiába való belépésre, akkor alkalmas.
2011. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell az útlevél! Ezen ne aggódjatok! Az utazási iroda pedig azért javasolja az útlevelet, mert a külföldi hatóságok nem ismerik a magyar személyit, inkább az útlevelet. Ezért nem érdemes útlevelet csináltatni!
2011. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!