Kezdőoldal » Utazás » Európa » Április végén megyünk Szerbiáb...

Április végén megyünk Szerbiába. Igaz, az, hogy Szerbiában sok emberrablás van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
nem gyűlölik a magyarokat, és nincs sok emberrablás :)
2009. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, jó régi kérdés, de én is írok. Szintén szerbiai vagyok, 13 éves létemre egész jól tudok szerbül, de kivétel nélkül mindenkihez magyarul szólok hozzá, de hát én ilyen vagyok, nem szeretek alkalmazkodni másokhoz, alkalmazkodjanak ők hozzám :P És senki nem haragszik, h nem szerbül szólok hozzájuk.

Zentán lakom, itt kb 90százalék lakos magyar :)

Szerbiában nincs sok emberrablás, de...

2009 decemberében, vagy novemberében [?], az oszi, meg az összes tanár, és diák arról kezdett el nekünk beszélni, h a sarkon, 6. óra után ment haza két specis [speciális tagozatú- ide a cigányok, és a fogyatákosok járnak leginkább, vagy azok akik 3xorra buktak] lány, két bőrkabátos alak ment oda hozzájuk, kérdeztek valamit, fekete kombijuk volt, és mivel a két lány megállt, beakarták tuszkolni őket a kombiba!! Egy arrajáró ember vette őket észre, egy hajszálon múlott, mivel egyik lányt már sikeresen a kombiba rakták.

És nos... ööö.... kb 1-2 éve Csókán, nekem és a két legjobb barátnőmnek azt mondta egy ember, h szálljunk be a kombija hátuljába!! Dehogy szálltunk be, az ember elment beszélni valakivel, mi meg futottunk amennyire bírtunk.

Lehet h volt még más is de most ennyit tudok!

2010. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

:) Én is zentai vagyok, de nem is hallottam ezeket a történeteket...

Szerbia ugyanojan ország mint Magyarország, csak más nyelven beszélnek az emberek. Kivéve Vajdaság, mert itt javarészt magyarul beszél mindenki.

2010. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyik történet velünk történt, a másikról meg csak a thurzósok tudnak, mert a másik suliknál nem volt ilyen :)
2010. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
79%
Tényleg régi kérdées, de kérem már... Ez egy akkora hü..eség!!! Mindha Magyarországon nem lenne emberrablás... Ott mintha nem lenne erőszak, (rendőr gyilkosságok meg ilyenek)... Ezt nem tudom kitől hallotad... Emígy meg: EGY SZEMÉLYRŐL NE ALAKÍTSD KI AZ EGÉSZ ORSZÁGRÓL A VÉLEMÉNYED! 15 vok és ezt még én is tudom... Em szerbiai vok...://
2010. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerbiában születtem, most már Mo.-n élek. Mint már előttem is írták páran, társadalmát tekintve ugyanaz a két ország...
2011. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!