Kezdőoldal » Utazás » Európa » Április végén megyünk Szerbiáb...

Április végén megyünk Szerbiába. Igaz, az, hogy Szerbiában sok emberrablás van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 20:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%

Úrég...Szerbiában sok minden van,de emberrablás nincs.

Amúgy szerbiai vagyok,ha van még kérdésed,írj.

2009. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Azért vigyázni nem árt... Pl. ha autópályán meg akar állítani a rendőr, akkor jól nézd meg, hogy tényleg rendőr-e. Nyilván két v. három éve a határon is ki volt írva, azóta nem tudom, hogy mi a helyzet. A magyarokat nem szeretik, az tuti. Ezért vigyázz, hogy ki ne fogyjon a benzin, mert nem biztos, hogy egy magánkútnál kiszolgálnak. Mi jártunk így.
2009. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy félelmekkel teli kéne neki indulni ennek a kirándulásnak, de ne bízz mindenkiben feltétlenül sőt... Az az egészséges gyanakodás mindig legyen benned, és akkor nem lesz semmi baj.
2009. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
44%

szervkereskedelem nagyméreteket öltött régebben.

meghát nagy magyar ellenesek.

olyan helyre ne menjetek ahol sok a szerb.

2009. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Nah látszik mennyire manipulál a média,mert a helyzet egyáltalán nem olyan,mint ahogy fentebb vázolták.
2009. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
hát én megálltam benzinkúton Görögország felé, és elég b.nkó volt a pénztáros csaj .....
2009. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
39%
GYŰLÖLIK A MAGYAROKAT!!!
2009. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
KÖSZI SZÉPEN MINDENKINEK
2009. márc. 29. 20:28
 9/16 anonim válasza:
80%
hulyek vagytok. Jobb mint Magyaro. sokkal
2009. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
98%
Azért Szerbiában nem olyan rossz a helyzet, mint azt Magyarországon az ottani média felfújja. Igaz, hogy megverik néha a magyarokat,(a magyarok is a szerbeket,csak azt nem fújják fel annyira)de Magyarországon meg egymást verik a a magyarok, vagy a cigányokat, vagy a cigányok a magyarokat. Én Szerbiai vagyok nem nagyon tudok szerebül, mégse volt semmi gondom a szerbekkel. Szerintem ugyanúgy, mint minden népnél itt is vannak rendes emberek, meg h.lyék is. Nemrég volt itt egy magyarországi ismerősöm, és az is félve jött, de azt mondta, hogy pozitivan csalódott a szerbekben.
2009. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!