Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest-London replőjegyet...

Budapest-London replőjegyet hogy kell venni, hol keressek, mit csináljak, nem értek hozzá? !

Figyelt kérdés
Életemben nem ültem még repülőn. Október 15.-én jön meg a diákhitelem és ugy döntöttem elmegyek 4-5 napra Londonba! De nekem egyszerüen magas hogyan kell nézni számolni ezt az izét! Neten néztem hogy beírom az időt meg hogy hova megyek és ad ki ajánlatokat, de nehogymár 300ezer legyen egy returjegy Londonba? Mennyi egyáltalán a legolcsóbb returjegy nagyjából? Valaki tud segíteni hogy megy ez?
2009. márc. 26. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Írd be a wizzair.com vagy easyjet.com oldalt,és ott be tudod írni az adatokat.Hogy mikor indulnál,mikor jönnél...kiadja a végső árat is...kártyával is fizethetsz de akkor + rászámol kártyadíjat de az már nem vészes..

megnéztem a wizzair-nél,ha ápr.16-án indulnál és ápr20-án jönnél haza (ezeket a napokat csak tippeltem,de nem sok változás lenne ha közeli időpontot nézel) a végösszeg kb.33.ezer forint lenne..ez nem is olyan drága hisz retúr jegyet veszel....

2009. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg tudod nezni a www.pelikan.hu-n is , fapadosok is rajta vannak , fizethetsz atutalassal es kartyaval is.
2009. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! A 33ezret nem tudom hogy hoztad ki varázsló vagy :D de megnézem! Mert pont a wizzair hozta ki nekem a 300ezres összeget...

A pelikantól lefagy a gépem már tegnap néztem (volna).

2009. márc. 27. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:

A MALÉVnak is vannak olcsó jegyei, én velük jártam meg Londont, 36600 volt a retúrjegy. Én nem is keresgéltem máshol, csak a malév honlapján. Ott egész széles skálából válogathatsz! De két héttel később, hogy foglaltam, már volt 32000ért is :D (maga a retúrjegy volt 6000 Ft, plusz az illetékek!)

Egyébként a repülőjegyet akkor kell kifizetni, amikor megveszed, vagyis mikor foglalsz, nem utána! (Vagy én értelmeztem félre a kérdésedet? Hogy most megvan a pénzed a repülőjegyre, és a diákhitel fedezné a kinntartózkodást?) Mindenesetre jó utat! :D

2009. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Easy Jet.com probaltad mar? Menjel ra a magyar oldalukra, es eliranyit rendesen!

Ha sikerult irjal:)

2009. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel oktoberben kapod meg a diakhitelt, igy oktoberre neztem neked meg az utat, es 7000 Ft-ert elvisznek Londonba az Easy Jettel!

Hol nezted a 300 ezres utat?

2009. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kedves ellőttem író.Te csak az oda utat nézted ugye? mert csak oda az kb 7000 forint de a retur jegy(haza is kell jönni) az már kb 30.ezer forint...A kérdezőnek...lépjen rá a két linkre amit írtam (easyjet.com és wizzair.com) ezek fapados járatok,és olcsóbbak mint a malév...de csinálhatod azt amit én szoktam.Mind a hármat megnézem,és ott veszem meg a jegyet ahol a legolcsóbb...szépen minden le ír lépésről lépésre...ha 300 ezerért néztél ki árat akkor vagy szállással együtt,vagy elnézted...sok szerencsét
2009. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!