Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi vonalon is utazhatok...

Külföldi vonalon is utazhatok diákjeggyel?

Figyelt kérdés

Szeretnék Bécsbe menni Budapestről, vonattal. Mik a lehetőségeim?


Gondolom ilyen, hogy Budapest - Bécs jegy létezik. De én nem szeretnék teljes árat fizetni, ha egy mód van rá. Gondolom ez valami intercity, nem tudom van-e lehetőségem valami MO-i városig venni jegyet, és külön venni onnan Bécsbe.. vagy hogy csináljam, hogy a lehető legolcsóbban megússzam?


2011. jún. 24. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
elvira.hu
2011. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajjj de kis okos valaki! Légy kedves, írd be Elvirán, hogy Budapest - Bécs, és másold már be nekem az árát! Ja, hogy neked sem írja ki? Akkor tedd fel a kérdést valahol, és válaszold már meg nekem!

Hülye barom.

2011. jún. 24. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Minden gond nélkül beírtam és csodák csodájára kiírta az árakat te BAROM!!


Itt vannak:

1 darab Osztrák kirándulójegy helyi közlekedés nélkül (1): 25,00 euró/fő (menettérti)

VAGY

1 darab Osztrák kirándulójegy helyi közlekedéssel (1): 31,00 euró/fő (menettérti)

2011. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á igen, miután fél óráig kerestem, mivel nem értek hozzá, én is megtaláltam. Arra viszont még mindig nem találtam meg a választ, hogy miért hiszik annyira okosnak magukat az emberek, hogy beírnak egy weboldalt, aztán legyen vele boldog. Google.hu. akármi.hu... valószínűleg azért kérnek az emberek segítséget, mert nem tudnak valamit, azzal meg, hogy bevágnak nekik egy weboldalt, nagyon ki vannak segítve.
2011. jún. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!