Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániába fogok menni. Milyen...

Romániába fogok menni. Milyen pénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy lej ott a hivatalos pénznem, de olvastam, hogy az Eurót könnyebb átváltani.

Mit javasoltok: Eurót, vagy forintot vigyek magammal?


2011. jún. 18. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább eurót vigyél,de nagyon vigyázz az átváltásnál...
2011. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább Magyarországon váltsd át a forintot lejre, ha tudod.. Tapasztalat.. :/
2011. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az első válaszadótól kérdezném: mennyiért érdemes ott átváltani az Eurót lejre?

A második válaszadótól: miért? :O

2011. jún. 19. 11:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hová mész...ha Erdélybe, akkor nyugodtan vihetsz forintot, de ha Bukarest környékére, akkor eurot. De válthatsz már itthon lejt, szinte minden pénzváltóban lehet.
2011. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Elfogyott a pénzem utolsó előtti nap a kiránduláson. Muszáj volt váltanom. 5000 ft-ot akartam átváltani, mert euróból kevesebb érték volt nálam. 2 helyen elküldtek, hogy magyarnak nem váltanak. A 3. helyen "munkadíjat" is kértek.. Valószínű, mert magyar voltam. Ez Arad környékén volt.

Remélem, hogy neked nem lesz ilyenben részed, de én ezt egy életre megjegyeztem.

2011. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :)
2011. jún. 19. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Érdemes nézni a napi árfolyamot.Én németül szólaltam meg,és egyből váltották az eurót...

2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mégjobb ötlet! Köszönöm, ezt szerintem fogom alkalmazni :D
2011. jún. 21. 23:33
 9/11 Miley91 válasza:
1 éve voltam Romániában,pontosabban Erdélyben és lejt érdemes vinni,az euróval szeretik becsapni az embert,még1 jó tanács:Vannak sajnos olyan eladók akik sem angolul,sem németül és természetesen magyarul sem hajlandók megszólalni.Hát ez hazugság hogy nem értenek mert nagyon is értenek,hiszen eleve angolt tanulnak ők is...A magyart meg feltételezem hogy szintén megértik...............
2011. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki segítségét! 1szer váltottam eurót lejre, és nem csaptak be vele :) magyarul kértem és teljesen normálisan viselkedtek! :)

de utólag is köszönöm a válaszokat! :)

2011. júl. 5. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!