Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes megnézni a Drakula...

Érdemes megnézni a Drakula várat Romániába? Volt mar ott valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 21:37
 1/4 anonim válasza:
100%
én voltam nagyon szép hely nekem tetszett. sok különleges dolgot lehet látni és halani. de ha már elmentek odáig akkor járjátok be egész Erdélyit főleg Hargita megye csiki medencéjét mert az nagyon szép hely!
2011. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elindultok erdélybe, rengeteg a látnivaló. nem tudom hol mentek át határon, ha Ártándon, akkor álljatok meg Nagzváradon is, nagyon szép, majd Kolozsvár fele az uton érdemes megállni(ez már kolozsvár után van), ott a tordai hasadék , ami nagyon szép, ill. a sóbánya.Arra van Torockó is, ami gyönyörű. [link]
2011. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,igyekszem megfogadni a tanácsokat.
2011. júl. 8. 15:34
 4/4 anonim válasza:
en erdelyben lakom, hargita megyeben...kereszturon..az itt van segesvar mellett,ahol van egy gyonyoru var!!erdemes megnezd!:) en a barataimmal sokat jarok..nagyon szeeep!nezd meg!amugy tenyleg szep hargita megye 'lakatlan' resze..esetleg latogass el brassoba
2011. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!