Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyon gáz ha bussszal utazok...

Nagyon gáz ha bussszal utazok Párizsba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:59
1 2
 1/12 eNerdzsy ***** válasza:
Nem gáz csak kicsit hosszadalmas.
2011. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak fárasztó, hosszú, unalmas és büdös kicsit. És a látvány sem kárpótol.
2011. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem gáz. Én sem szeretema repülőt.
2011. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ki szerint gáz...
2011. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, reggel indulunk Spanyolországba busszal.
2011. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
spanyolországba..busszal? kérlek írd meg tapasztalataidat!!!!mennyi ideig tartott..árak, élmények, stb. Kérlek!! :)
2011. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bomboske válasza:
Nekem apukámék Cherbourgból járnak haza kisbusszal, autóval, ami kb. 400 km-re van Párizstól. Fárasztó, hosszú. Én Londonba készülök busszal:)
2011. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

06. 17.

Most jöttem vissza Spanyolországból.

Busszal mentünk kifelé 6 órakor indultunk Pestről, másnap 9 órára érkeztünk Lloret de Marba.

Vissazfelé 3-kor indultunk és másnap 3-kor érkeztünk.

Nagyon jó volt, a Cleopátra Hotelban voltunk félpanzión.A tisztaság és a kaja rendben volt.A tengeren sokan napoztak és fürödtek, nekünk egy kicsit hideg volt a víz, de mi is fürödtünk.A hotelben volt medence és jakuzzi.

Fakultatív programokon voltunk gyönyörű minden.

A csapvíz nem iható, de az ásványvíz olcsó./ 5 literes l euró/

2011. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

06 17 vagyok. köszi!

Figueres-ben nem voltatok? Ott van a Dalí múzeum.Nekem ez a vágyam, hogy eljussak ide.

Nagyon jó lehetett.Ha szabad kérdeznem kb mennyit költöttetek?(mindent egybevéve)

2011. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én még a '90-es években voltam busszal Spanyolországban, Barcelonától még 300 km-re délre (az majdnem egy Magyarország keresztbe' túra).


Valamikor délelőtt indultunk, éjfélre már Velencében voltunk, ahol is éjszakai városnézést tartottunk, gyalog. Namármost ott gyalog navigálni nappal sem kis feladat, éjszaka meg egyenesen priceless! :) Azért reggelre visszaértünk, a sofőröknek megvolt az állásidő, innen már csak további 24 óra volt Oropesa del Mar... :)


Visszafelé meg nem tudom hogyan és miért, de 48 óra volt az út.


Nem fehér embernek való.

2011. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!