Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbízható a Ryanair?

Megbízható a Ryanair?

Figyelt kérdés
Következő hónapba megyek ki barátnőmmel Angliába Pozsonyból Ryanairrel. Szoktak lenni késések? Esetleg törlések?
2011. jún. 6. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Késni szokott,de alapjáratban megbízható a ryanair..

Bár a wizzair járatokon sokkal olcsóbban megveszed a jegyet mint a ryanairnél

2011. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elottem szolohoz, bar en utalom a ryanairt mert eleg "szegenyes" legitarsasag. En egyszer utaztam veluk, es ez az en tapasztalatom amit leirok most: a legiutas kiserok nem voltak nagyon apoltak, mondhatnam ruhazatuk eleg kopott volt stb...nem ez a foszempont ugyebar de egy kicsit illuziorombolo, arrol nem is beszelve, hogy ejszakai jaraton egesz ut alatt sipakolt a kisero,es volt aki aludt volna. A leszallast inkabb hagyjuk...ketszer is foldet ertunk... Egyebkent kesni nem kesett sokat talan 20 percet, jarattorles annyira nem szokasuk, de a jegyarakkal vigyazni kell, eleg borsos tud lenni...en nem utazom veluk megegyszer es sok ismerosom van aki szinten igy jart veluk.
2011. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Barátnőm náluk légiutaskísérő. Ő szereti, de inkább az érdekel h ne órákat késsen :D
2011. jún. 6. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor a baratnod valoszinuleg megbizhhatobb valaszt tud adni mint az itt valaszolok, ha egyszer ott dolgozik...Szerencsesebb lenne ha ot kerdezned.
2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másfél órája vettem meg a jegyem, de csak smsben kaptam értesitést, e-mailben nem. Az baj?
2011. jún. 7. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!