Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Sartiról...

Mi a véleményetek Sartiról (Görögország)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az szeretném megkérdezni ,hogy Sarti milyen hely, ha esetleg voltatok/voltál Asprovaltán ill. Vrasnán akkor ahhoz képes milyen? 7éve járunk ki,de ott még soha nem voltunk.Remélem tudnátok mesélni nekem egy kicsit:)Előre is köszönöm a válaszok.
2011. jún. 6. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sarti és a környező települések azoknak szoktak tetszeni, akik még nem voltak a szigeteken! Össze se lehet hasonlítani Sartit meg Paráliát Korfuval és Rodosszal mondjuk...
2011. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én voltam Korfun és Sartit is meglátogattam...nekem sokkal jobban tetszett Sarti, mint hely. Nem vagyunk egyformák...

Sartin valóban sok a magyar, nekem is feltűnt...oldalra néztem napozás közben, mert éreztem hogy néznek. Egy szúrós magyar tekintet volt. Na Korfun nem találkoztam ilyennel...és Korfu talán kicsit nyüzsibb is. Én Benitsesben voltam.

2015. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!