Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Sartiról...

Mi a véleményetek Sartiról (Görögország)?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az szeretném megkérdezni ,hogy Sarti milyen hely, ha esetleg voltatok/voltál Asprovaltán ill. Vrasnán akkor ahhoz képes milyen? 7éve járunk ki,de ott még soha nem voltunk.Remélem tudnátok mesélni nekem egy kicsit:)Előre is köszönöm a válaszok.
2011. jún. 6. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Barátnőmék voltak tavaly, kocsival mentek, nagyon tetszett nekik, először voltak Görögországban.

A tenger meleg volt, de az első pár napon nagyon hullámzott, sok magyar van, olyanok is, akik ott dolgoznak.


Én eddig a szigeteken voltam (Rodosz, Kréta, Korfu, Zakynthos, Santorini) és Parálián, de Parália nem tetszett, Sarti (barátnőmék fényképei alapján) sokkal szebb.

És olcsóbb a kaja is, mint a szigeteken (kb fele annyiért ettek halakat, mint mi Rodoszon).

A napernyőért és nyugágyakért nem kell fizetni, elég ha veszel egy üdítőt.

2011. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Inkább üdülőfalu, mint városka. Sartin alapvetően nincsenek nagy távolságok. Tele van magyarokkal, 7végén a görögök is megjelennek, hiszen közel van Thessaloniki. Strandja apró homokos, nagyon tiszta a víz is kellemes. Érdemes motort bérelni és elmenni a Goa beach-re, a Narancspartra, és még van számos névtelen és néptelen romantikus öböl. A tavernák, bárok hangulatosak, finom a kaja. Érdemes a helyi pékséget is megkeresni. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Jó nyaralást!
2011. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki dicséri, de Zakynthos szigete jobb nála.
2011. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz benne csalódni,ha esetleg oda utazol.Igaz én már vagy 12 éve nyaraltam ott.Arra emlékszem,hogy szép homokos strandja volt és sok polipot láttam a vízben.
2011. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ne menj oda :/... én nekem se parália se Sarti nem tetszett...túl sok a magyar mintha legalábbis a balatonra mennél nyaralni...nekem nem tetszik :/
2011. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sarti igenis isteni hely, ne foglalkozz a sok tipikus szürke magyar negativitással. Most nyáron megyünk harmadszor, de nem tudunk betelni vele. Azt meg nem tudom, hogy valakit miért zavar a sok magyar. Én sem azért megyek, hogy görög mondatokat halljak, hanem maga az ország miatt. Valóban üdülőfalu, minden este megtelve az utcák, mindenféle árus, mindenhol világi zenék, továbbá változatos tengerpart, van ahol rögtön mélyül, van ahol 1 centis vízben sétálsz be jó 20 métert (személyes kedvencem), tiszta víz, és persze a környéke is nagyon jó, főleg ha mész Neos Marmaras felé, a hegyekről lenézve gyönyörű öblök stb... Nem beszélve a gyros...... Szóval csak ajánlani tudom!!!!!!
2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Csak azért izgulok/izgultam ,hogy 7év után váltás és máshová megyünk és ,hogy estleg nem ér fel azokkal a helyekkel ahol eddig nyaraltunk, de így olvasva biztosan jó:)
2011. jún. 17. 09:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem magyar negativitás...Persze , nem azért mész oda h görög mondatokat hallj, de nemis azért hogy amerre csak nézel mindenhol magyarok legyenek. Sztem ahhoz h áttudd érezni a görög hangulatot , ahhoz igenis kell hogy ne csak magyarokat hallj magad körül beszélni :/ ...

de nembaj nem kell feltétlenül egyet értenünk :) én igy gondolom...

viszont sztem ennyi pénzért szebb ,jobb helyre is lehet menni pl Korfu

2011. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Korfu valóban jobb választás és szerintem árban ugyan annyira jön ki és több a látnivaló.Bár hozzá teszem ott is mindenki magyarul beszél.Én azon lepődtem meg,hogy az ékszerboltban és a robogó kölcsönzőben is Magyar eladók voltak.
2011. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mi többször is voltunk Sartin, és imádjuk :)

Este nyüzsög az egész város, nappal pedig minden nyugodt, mindenki pihen és napozik :)

2011. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!