Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlinbe szeretnénk menni, de...

Berlinbe szeretnénk menni, de teljesen összezavarodtan a vonatjegyeknél, most akkor mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Azt írja, 39 E/ fő/ út, de az internetes megrendelést hirdető oldalukon összesen 58 E.

Egyáltalán, mennyivel előbb kell megvenni?

A repülőjeggyel ne gyertek, lecsekkoltam mindent, a vonat jóval olcsóbb.


2011. jún. 6. 10:56
 1/3 anonim válasza:
Én is majd most akarok Berlinbe menni, 58E az ára oda-vissza. Azt mondták az állomáson, hogy kb. 2 héttel előre le kell foglalni/ meg kell venni, mert hamar elfogynak a jegyek. Én június végén mennék, ám hallottam erről a járványról, és nagyon nem tudom, hogy így is menjek, vagy inkább csak később.
2011. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Busz?


Felnőttnek oda vissza 9000-11000 Ft.

(Student agency BUS / OrangeWays)


A vonat nagyon drága?


A repülőjegyre meg azt mondom ne add fel...

Kérdezd meg a [link] jegyirodát.

Hiába raknak rá hasznot, de mindenre van olcsó megoldásuk, amit a neten nem találsz.

Csak 1 telefon (nagyon jófejek).

2011. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat. busszal nem szeretnék utazni, nagyon szűk. kényelmetlen. sokszor utaztam már napokig busszal, azt hittem, beleőrülök.

ha oda vissza 58 euro az nagyon jó, mert azt hittem, hogy 2x 39!

2011. jún. 6. 14:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!