Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élet Párizsban? Milyen?

Élet Párizsban? Milyen?

Figyelt kérdés
elegem van Budapestből, ebből az egész országból, a magyar helyzetből.:(
2011. jún. 5. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én imádom a franciákat, a nyelvet, de úgy hallottam, hogy Párizs iszonyat drága... :S
2011. júl. 31. 21:42
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
én meg azt hallottam, hogy németek költöznek magyarországra, mert annyira nem bírják már az arabokat. párizs meg tele van nogo zónával
2016. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

NE a túrista helyeket nézzétek!

Egyébként meg ott a google maps. Párizs ezerszer tisztább mint Budapest. Szebbek az épületei mert vigyáznak és büszkék a múltjukra, arra amilyük van. Nálunk mindenféle divathóbortnak bedőlünk mint a hülyegyerekek és buldózerek tűntetik el a régi korok épületeit mindenféle álhivatkozással. Régi, nem megmenthető, nem műemlék már. Egy kelet ázsiai csürhe voltunk de azok is maradtunk. Eljátszottuk az országunkat most meg azt ami még marad.

2019. febr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 4-szer voltam Párizsban.


Szerintem a város szép. A sugárutak és a templomok is nagyon szépek. És a Szajnán hajózva tökéletesen meglehet tekinteni a belvárost.


DE! Ahogy az előzőek írják - nagyon sok az arab és észak-afrikai, a számuk pedug egyre csak nő. Az utcák tényleg nagyon koszosak. Tele van szeméttel a legkisebb utcácska is. Iszonyat drága.


4 látogatásom során összesen olyan 5-6 hónapot töltöttem ott, ugyhogy eltudom azt mondani, hogy Párizs szép és jó egy TURISTÁNAK. De élni ott nem ajánlott.


Budapest, Prága, Varsó - ezek a városok sokkal biztonságosabbak és tisztábbak a legtöbb nyugat-európai városnál (nem is beszélve Londonról)

2021. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%

Mocskos hanyatló nyugat. Csak a szemét, a niggerek, fúj, nem mennék oda semmi pénzért, igaz még sose voltam.


Tényleg működik az agymosás. Meneküljön ki merre lát!

2021. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt , hogy egy kelet európai város tisztább mikor nálunk térdig gázolunk a kutyaszarban mert szarik összeszedni a sok proli magyar.

Párizsban én nem találkoztam kutyaszarral és nem basszák össze a műemlékeiket és főleg nem pusztítják el csak azért , hogy török haver lakótelepet építhessen.

2021. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!