Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élet Párizsban? Milyen?

Élet Párizsban? Milyen?

Figyelt kérdés
elegem van Budapestből, ebből az egész országból, a magyar helyzetből.:(
2011. jún. 5. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Beszélsz franciául? Milyen végzettséged van? Egyébként ha van egy jó állásod, sokkal jobban meg lehet élni, mint Magyarországon.
2011. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
nekem pont mesélte egy ismerösöm,hogy volt az eiffel toronynál,és azt hitte egy hogy egy gettoban van,kosz,mocsok,tele négerekkel az egész város.a másik meg az hogy sok helyen jártam már,és a magyar az aki mindennap fürdik(már aki),más országban ugy vettem észre ez nem módi,főleg a franciák koszosak.
2011. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

"tele négerekkel"


Rasszista!

2011. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%

Voltam már párszor Párizsban, mint turista, és valami hihetetlen a kosz. Átsétálok egy kisutcán, ahol van 1-2 bokor, és elkap a pisiszag. Arról nem is beszélve, hogy mennyire vigyázni kell az értékeinkre, mert irtózatos ügyességgel lopnak... Észre sem lehet venni. Az egyik ismerősömnek a becipzározott övtáskájából lopták ki a pénztárcáját. Ki tudja hogyan... Sétáltunk a járdán, és - a cuccainkon kívül - még arra is vigyázni kellett, nehogy rátaposs egy halfejre.


"Párizs, a szerelem városa"

2011. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
70%
Budapestnél sokkal jobb! Kimész egy étterembe mosogatni, és háromszor annyit keresel, mint itthon egy diplomás. Persze az árak is valamivel magasabbak, de nem annyival mint a fizetés.
2011. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
84%
Akkor már inkább Németország. Még nem voltam, de egyik ismerõsöm mutatott fotókat, az utcák tiszták, szépek, rendezettek. Sehol egy cigicsikk, egy csokipapír. Példát vehtnénk róluk.
2011. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Minden országnak megvan a saját előnye. Németországban a tisztaság, Franciaországban a kultúra.
2011. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

tele négerekkel------pontosan

és ez nem rasszizmus....mert európában vagyunk..nem afrikában.

2011. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A mosakodásról annyit, hogy engem Németországban is szóltak már meg, hogy miért fürdök ennyit. (2x egy nap, szerintem normális, mint az is az alap higiénia része hogy wc után kézmosás van)

Az utcák tényleg szép tiszták, de nem minden a látszat.


Nem tudom milyen a mindennapi élet Párizsban, de turistaként nem jött be. Se a franciák, se a környék.


Németország és Ausztria élhető, azt viszont nem tudom megjósolni, hogy jobban járnál-e ott.

2011. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
86%

én kétszer voltam Párizsban, feltett szándékom kiköltözni. a város hangulata és szépsége teljesen elvonja a figyelmet az apróságokról mint piszok és pisi szag. piszok itthon is van, mint ahogy minden városban, pisi szag is minden városban van a kis utcákban. de aki ezeket veszi észre ebben párizsban az eleve ugy is ment oda hogy kritizálni fogja és kész. számomra gyönyörű volt és azóta is vissza vágyom. a franciák édesek és kedvesek voltak.

és ami a négereket illeti, éppen annyi van belőlük amennyi az indiaiakból, arabokból, ázsiaiakból. ez egy színes világ mostmár, akinek ez nem tetszik az ne utazgasson.

szóval csak támogatni tudom az ötletet hogy elmenj innen, én is ezt fogom tenni. ami itt van az abszurd

2011. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!