Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gyorsan segítenétek, légyszi,...

Gyorsan segítenétek, légyszi, nagyon fontos? Pont most van ugye ez az ellenőrzés az osztrák határnál, nekem meg ma kéne kimennem, de pont most vettem észre, hogy lejárt:S Így semmiféleképpen nem engednek ki?

Figyelt kérdés
Én az utas lennék nem a sofőr, bár talán az mindegy is. Van pl. érvényes diákom, vagy az csak szegény vigasz?:S
2011. jún. 5. 10:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Jó, most már elég világossá vált számomra is kösz :D
2011. jún. 5. 10:47
 22/31 anonim válasza:

Lehet nem írta, de számomra akkor is teljesen egyértelmű volt, hogy a személyiről van szó. Ideges volt, gyorsan fogalmazta meg a kérdést, nem vette észre, hogy kimaradt a kérdésből a "személyi igazolvány". Őt hülyézték le először, csak reagált. Ezért nem lesz idióta. De ide biztosan csak olyanok írnak, akik még sose gépeltek félre semmit, sose voltak idegesek és fogalmaztak félre dolgokat.


Menj be minél hamarabb a hivatalba megcsináltatni a személyid. Amíg nem lesz kész az új, addig kapsz ideigleneset, már ott, helyben. Azzal is kimehetsz.

2011. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Holnap reggel az lesz az első dolgom :)
2011. jún. 5. 10:54
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
HAHÓÓÓÓ!! Most komolyan!!! Schengen!!!NINCS HATÁR!
2011. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

10:54

HAHÓÓÓÓ! Most komolyan. Nézz híreket, mielőtt válaszolsz, vagy ha odáig nem jutsz el, akkor legalább az ide írt kommentek közül olvasd el azt, amiket a kérdező írt. Néha nem ártana utánajárni a dolgoknak és csak utána magyarázni ilyen stílusban.

2011. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Hol van ebben a személyi szó ti hülye barmok? :D Csak annyit írt, hogy lejárt. Meg is érdemled, ha nem tudsz kimenni..... gyökér. :D"

Agyiszinted teljesen megfelelő, nem ártana legalább a kérdező kommentjeit elolvasni, ott írt, hogy a személyiéről van szó, útlevele meg nincs.

2011. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
10:58 as, akkor valószínűleg hétvégente átteleportálok Ausztriába. Logikus. Kérlek világosíts már föl.
2011. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
2011. jún. 5. 11:08
 29/31 anonim ***** válasza:
Mondom. Teleportáltam. :d
2011. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, és kocsival vagy, akkor nem néznek semmit, csak intenek, hogy menjél. Most, hogy szigorított ellenőrzés van, hát... Akárhányszor schengenen mentem át, sose kértek semmit, de most azért kérhetnek.
2011. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!