Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gyorsan segítenétek, légyszi,...

Gyorsan segítenétek, légyszi, nagyon fontos? Pont most van ugye ez az ellenőrzés az osztrák határnál, nekem meg ma kéne kimennem, de pont most vettem észre, hogy lejárt:S Így semmiféleképpen nem engednek ki?

Figyelt kérdés
Én az utas lennék nem a sofőr, bár talán az mindegy is. Van pl. érvényes diákom, vagy az csak szegény vigasz?:S
2011. jún. 5. 10:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
16%
Te tényleg hülye vagy hogy nem fogod fel. :D Személyivel is kimehetsz. Írták fent is, hogy személyi VAGY útlevél. Személyid sincs? :D Jééézusom.
2011. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
Tuti nem engednek át lejárt személyivel. DE elvileg ideiglenes személyit is elfogadnak, azt meg azonnal adnak az önkormányzatnál.
2011. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
10.35 TE OLYAN HÜLYE VAGY MINT A SEGGEM. NEM TANULTÁL MEG OLVASNI?????? A kérdésben is le van írva, hogy LEJÁRT!!!!! VAN személyim, csak LEJÁRT, idióta -.- Útlevelem meg nincs, mivel nincs arra 6-7 vagy x ezer forintom, hogy megcsináltassam mert nem utazunk olyan helyre ahová kéne. Most persze jó lenne, de ezért az egy alkalomért nem fogom. Annyi volt a kérdés, hogy lejárt személyivel semmiképpen sem engednek-e ki. Kösz a NORMÁLIS válaszokat.
2011. jún. 5. 10:38
 14/31 anonim ***** válasza:
Ha van ideiglenes személyid akkor át mehetsz, de diák igazolvánnyal nem engednek át. Szóval szerintem már ne is indulj el mert nincs értelme.
2011. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
83%
Amúgy a kérdésben 1 helyen sem írtad, hogy a személyidről van szó. Ne idiótázz le másokat, mert itt csak te vagy az.
2011. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
94%

LEJÁRT A SZEMÉLYIJE!!!! Mielőtt válaszolsz azelőtt nem árt, ha elolvasod a kérdést is!!!!

Én még ő hőbörög!!!!! NO COMMENT!!!!

2011. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
*és
2011. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Jól van na bocs, csak ideges vagyok :D
2011. jún. 5. 10:43
 19/31 anonim ***** válasza:
91%

"Pont most van ugye ez az ellenőrzés az osztrák határnál, nekem meg ma kéne kimennem, de pont most vettem észre, hogy lejárt:S Így semmiféleképpen nem engednek ki?? Én az utas lennék nem a sofőr, bár talán az mindegy is. Van pl. érvényes diákom, vagy az csak szegény vigasz?:S


Hol van ebben a személyi szó ti hülye barmok? :D Csak annyit írt, hogy lejárt. Meg is érdemled, ha nem tudsz kimenni..... gyökér. :D

2011. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:

Nem azért, de a kérdésben tényleg nem szerepel, hogy mi járt le:

"Pont most van ugye ez az ellenőrzés az osztrák határnál, nekem meg ma kéne kimennem, de pont most vettem észre, hogy lejárt:S Így semmiféleképpen nem engednek ki?? Én az utas lennék nem a sofőr, bár talán az mindegy is. Van pl. érvényes diákom, vagy az csak szegény vigasz?:S"

Bár én is kapásból a személyire gondoltam, szóval érthető volt, én csak azért írtam, mert zavarta a szememet, hogy az előttem szóló keményen "leszidta" az azelőttit, még idézte is a nemlétező szöveget. Szóval ebben a kérdésben senkinek és egyben mindenkinek igaza volt.


A kérdezőnek: nem, feltehetően nem engednek ki.

2011. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!