Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel a legolcsóbb kijutni...

Mivel a legolcsóbb kijutni Dublinba?

Figyelt kérdés
Sajnos sürgősen ki kell jutnom, így nincs időm várni a remek fapados ajánlatokra, így viszont 50-60 ezer alatt biztosan nem jövök ki, ami nekem kicsit soknak tűnik még ha oda-vissza útra is. Megéri esetleg csak oda megvenni a jegyet, és visszafelé majd valamikor a nyár folyamán ha esetleg olcsóbb lesz? Milyen repülőjáratok járnak még arra?
2011. máj. 31. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A legolcsóbban gyalog jutsz oda. Szerencsére úsznod sem kell, mert Isztambulnál át tudsz menni a hídon :)
2011. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

60 ezres repjegy vagy kicsit több és vedd meg odafelé

ha sokat vagy kint akkor megéri csak odafelé megvenni, visszafelé majd ott megveszed kedvezményesen-



de ha nem vagy még 26 akkor 44 ezer ft-ért kimehetsz vonattal, ha elmúltál akkor is 50ezer körül

2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vonattal? Erről még nem is hallottam. Egy útra kerül ennyibe? Találhatok erről valahol bővebb információt?

2 hónapra mennék, fogalmam sincs, hogy pl ryanairnél milyen sűrűn változnak az árak, és kb mennyivel lehet alacsonyabb tarifákra számítani.

2011. máj. 31. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:

ha ennyire hamar mész akkor lejjebb tudod valamennyire nyomni az árakat ha ügyesen keresgélsz de annyira nem fogod tudni, hogy olcsó legyen

sajnos ez az 50 ezres határ megmarad

vonattal veszel egy interrail global pass 5 napos bérlelet ami majdnem minden vonatra érvényes 5 napig eu-ban és egyszerűen 4 átszállással meg egy hajózással két nap alatt kimész

2011. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"mert Isztambulnál át tudsz menni a hídon"


Isztambulnál? :D

2011. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként 50 ezer hol sok? Ennél olcsóbban nem nagyon fog menni.
2011. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha sikerül pár napot ide-oda tologatnom az időpontot, akkor 45 ezer körül kijövök oda-vissza Ryanair-rel, plusz a buszköltséggel Pozsonyig. Munkaügyben megyek, így sajnos nem biztos, hogy megtudom oldani, így is elég hirtelen jött az utazás, ahogy az is, hogy az utat nekem kell fizetni. Lényeg, hogy így már nem hangzik olyan vészesen, 250-300 eurókat azért kicsit sajnálnék érte. Ez a vonat jól hangzik, sosem volt még hasonlóban sem részem, lehet hazafelé ezt a megoldást választom! :)
2011. jún. 1. 00:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azért tartottam kicsit soknak, mert anno 2 éve megjártam Svédországot 30 ezerből, Finnországot még olcsóbban, Olaszország különböző pontjait 10-12 ezerből, Londont 25-ből. Egyik sem volt olyan régen, ezekhez az árakhoz képest az 50-60 ezer még is csak kicsit húzósabbnak tűnik, pedig ezekből is csak egy-kettő volt olyan jegy, ahol megtudtam várni amíg kicsit lejjebb ment az ár. Igazából csak azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy ismertek-e valamilyen más megoldást, ahogy olcsóbban oda lehetne jutni, vagy más légitársaságokat, amik repülnek Dublinba, és ha már felvetődött a téma, gondoltam érdeklődök arról is, hogy mennyire mehet le egy egyirányú repülőjegy ára kb 25 ezerről a következő 1-2 hónapban. Nyilván oda irányra nincs értelme túl sokat várnom, ezzel az árral már nem tudok mit csinálni. A segítő válaszokat nagyon köszönöm!
2011. jún. 1. 00:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért olvastam Dubainak Dublint. Azért írtam Isztambult. Hiába, agyamra megy a sok meló, nem kellene még a gyakorikérdések előtt is görnyednem...
2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ajanlok egy dolgot ha gondolod fogaddmeg:P menj be pesten vagy mosonmagyarovaron a waberer's telep hejre es erdeklodj a soforoknel hogy ki megy londonba biztos kerul ojan aki elvisz kamionnal max a kajat kellene fizetned a sofornek+ londonbol is kapsz kamionost aki at visz dublinba
2011. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!