Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol parkolsz Londonban?

Hol parkolsz Londonban?

Figyelt kérdés
Londonban parkoló helyet keresek interneten, de nem találok. Londonba kell mennem, és autóval megyek, mert azzal kell mennem. Hol találok parkolót Londonban? Helyi magyarok segítségét várom. A nagykövettségre kell mennem, annak közelében szeretnék parkoló helyet találni. Árakat ís írjatok léci és pontos helyeket, időpontokat, esélyeket, mennyi esélyem van rá, hogy 1.5 hét múlva egy hétköznapi napon (lehet ez is számít) találok ott parkolót.
2011. máj. 22. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

tedd le a külvárosban...


oszt menjél be busszal, metróval. Londonban vezetni az őrület!

2011. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem tudok neked konkrét helyet mondani, max annyit, hogy bemész és elkezdesz körözni a környéken, aztán ha szerencséd van, akkor le tudod rakni a kocsit valahol. Én nem mennék be kocsival amúgy, max átutazni szoktam rajta, ha nagyon muszáj. De ha bent van dolgom, akkor vonattal megyek be és metrózom, buszozom, mert nincs értelme kocsiba ülni.


Az NCP parkolókra rátudsz keresni a neten, ott találsz néhány árat, de számolj azzal, hogy nagyon drága, plusz a parkoláson felül még a dugó adót is fizetned kell.


Nálunk itt a külvárosban, ami 5ös zóna kerül a parkolás 15 percre 1 fontba! A belvárost el sem merem képzelni, hogy mennyi lehet.

2011. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!