Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rá lehet így hajtani autópályára?

Rá lehet így hajtani autópályára?

Figyelt kérdés
Az autóm tetejére szeretnék felszerelni kerékpártartót és a biciklit azon szeretném magammal vinni, csak nem tudom, hogy autópályán lehet-e így közlekedni.
2011. máj. 22. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak biztonságos legyen, ne valami olcsó dolog, mert igen veszélyes lehet.
2011. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha szabályosan és biztonságosan vannak felszerelve (azaz biciklitartó van a tetőn), és ezzel a csomaggal is képes vagy megfelelő tempóban haladni akkor szerintem nincs akadálya.

Friss jogsim van, most olvastam a könyvet, nem láttam benne semmit ami tiltaná, ha a fenti két kitételnek megfelelően tudsz közlekedni.

2011. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a biciklitartó igen biztonságos, bár azt még nem tudom , hogy hogy tudok vele haladni.
2011. máj. 22. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
A haladásnál lehetőleg ne szaggasd szét az autópályát magyarul ne 130 al menj hanem 100 al max, én vittem már tetőn bicajt meg boxot is autópályán és kénytelen voltam lassabban menni.
2011. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!