Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthosra/Korfura busszal?...

Zakynthosra/Korfura busszal? Mennyi a menetidő? Kilehet bírni? Ti hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

Tavaly Platamonasba voltunk, már nem emlékszem hány óra volt :D olyan 16 lehetett talán..nemvolt vészes csak nemvolt párnánk és egy idő után kényelmetlen lett..nem kicsit, nagyon..

Olvasgattam itt az oldalon és van aki azt írja h Zakynthosba az út 26 van aki azt h 38 óra !!!Azért az durva :S

Sok sok véleményt szeretnék olvasni:)


2011. máj. 15. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

soha nem mennék ilyen hosszú útra busszal. utána 1 hét mire kihevered az utat.

Olyan olcsó a repülő, semmi értelme buszozni.

2011. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát én akkor mentem korfura mikor ilyen 2-3 éves lehettem..meg görögország más részeibe párszor. állítolag egész jol birtam nagyrészt végigaludtam meg elvoltam. ez olyan 18 éve volt...szerintem mostmár olcsoban jösz ki ha repcsivel mész és sokal kényelmesebb de ha akkor én kibirtam(bár már nem emlékszem rá) valszeg te is ki fogod birni bár biztos meggyötör...előtte valo pár nap bulizz meg fárasztd ki magad h buszon minél többet aludj...de inni ne igyál mert aztmeg felrázza aztán jöhet a rokamoka
2011. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sajnos tévedtek..nagyon drága a repülőjegy...:/ csak a reptéri illeték 30.000HUF + kerozin 7000 és akkor már 70.-80.000nél tartunk és akkor ez csak az utazás. Autóbusszal 75.000ért lehet elutazni zakynthosra és akkor abban a szállás és az utazás is bennevan ..
2011. máj. 16. 12:07
 4/13 A kérdező kommentje:
de ha tudtok olcsó repjegyet akkor szóljatok :D
2011. máj. 16. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:

nem tudom hol nézted a repülőjegyeket, pl a wizzairnél 40 ezer oda vissza, mindennel együtt júliusban.

(oké a bőröndfeladás az +5000 forint)

2011. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

sőt, julus wégw felé vannak 10.000 forintos jegyek is. És ez csak 1 fapados. nézzétek meg a többit is.

Az árak változnak,tehát érdemes pár nap múlva újra megnézni ha nem találsz.

(nekem volr, hogy 50 eurp volt a jegy 3 napif, egy délután levitték 5 euróra, akkor megvettem, másnap már 70 euró volt. tehát folyamatosan nézni kell

2011. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszi !:) és akkor ez a wizzair? ők a legolcsóbbak?
2011. máj. 16. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
pestről szerintem igen. De nézd még meg,hogy melyik fapados repül korfura
2011. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri a repülő!

A buszos utat 2 nap mire kihevered, én vasúton utaztam 14 órát, de mikor leszálltam Olaszországban, olyan voltam, mint a mosott xar:)

2 nap kellett, mire észhez tértem!:)

Egyébként a repjegyek ára a Wizzair-nél akár az adott napszakonként is változhat a foglalások tükrében. Mi is így jártunk. Reggel még drágább volt, du. már 3000ft-al olcsóbb:)

Ha veszel egy nagy bőröndöt, akkor csak egy poggyászdíjat kell fizetni, az kibírható!


Apropó vonat! Mennek Görögországba is, érdemes megnézni az elvira nemzetközi utazás részét!!!


Sok sikert!!:)

2011. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Bocsi, úgy emlékeztem, járnak Görögbe is vonatok, de most néztem az elvirán, hogy már nem...

pedig a helyi vasúttal tovább tudtatok volna menni:)

2011. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!