Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthosra 7 napra vagy 13...

Zakynthosra 7 napra vagy 13 napra menjünk véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetitek, akkor 13 napra. Az az igazi pihenés, kikapcsolódás az itthoni mókuskerékből. Az 1 hét nagyon gyorsan elszalad.

...és olyan jó érzés, amikor a szomszédaitok mennek haza 1 hét után, de ti még maradhattok :-))

2011. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy hét valóban rövid. Görögországból semmi nem elég. De ezt az utolsó kárörvendő mondatot nem kellett volna az elsőnek beírni.
2011. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked meg nem kellene kötekedni...szerinted a szmájlit miért írtam a végére? Hogy az ilyen kis érzékeny lelkűek ne sértődjenek meg...pffff
2011. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagyok érzékeny csak nem szeretem a bunkóskodást.
2011. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vicc volt...hú de jó humorod van :-)
2011. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Amilyen hosszú időre csak teheted. Életem legszebb nyaralását töltöttem ott. (11 nap)

És ne hidd el senkinek hogy nincs mit csinálni, meg ilyenek... lehet hogy nem nagy sziget de ha rendesen körbejárod akkor 1 hónapot is el lehet tölteni,de csoda szép!

Kellemes pihenést!

2011. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem 7 nap bőven elég bárhol vagy! A fennmaradó napokat inkább töltsd egy másik országban. Inkább legyen sűrű és tartalmas a program, minthogy napok teljenek el csak a medenceparton való heverészéssel, mert ahhoz nem kell Görögországig menni.
2011. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
9%

Szerintem is elég a 7 nap, meg ti is jobban jártok.

Mi Hajduszoboszlón voltunk 10napig már a 4.-et is untam strand...strand...-.-"

De ez útközben ugyis kiderül, ha akartok maradhattok is 13napot.:)

Ahogy nektek színpatikus.

2011. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég a 7 nap. A képeken ugyan hívogat az a bizonyos öböl, de gyakorlatban elég zsúfolt, és 2 héthez azért kicsi a sziget.
2011. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hátt macerás. a hét nap kevésnek bizonyul de a 13 már kicsit több a keleténél nem választanál inkább 10 naposat vagy nemtom ha lehet inkább 10 napra de ha nincs ilyen lehetőség akkor 1 értelműen 13 napra!
2011. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!