Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában mely városok felelne...

Angliában mely városok felelnek meg ezeknek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Igazából egy olyan várost keresek, ami nem a legdrágább környék, hanem az az átlagos ( tudom, kinek mi az átlagos...). Ahol elfogadható árakon találni lakásokat/házakat. Viszont emellett a biztonság is fontos lenne. Gondolom kint is vannak "luxus negyedek" és "gettók". Nos igazából mind kettőt szeretném elkerülni. Az elsőt azért mert nem engedhetem meg magamnak, a másodikat meg gondolom nem kell megmagyarázni...

Ilyen városokat ha tudtok, javasoljatok nekem, ha tudtok esetleg tapasztalatot is.

Emellett Bristol és Alvaston milyen városnak bizonyul?


2011. máj. 2. 20:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lakást eltudnánk intézni, mert ismerőseink akkor lennének átutazóba London környékén ha minden jól alakul. Munka akkor ezekszerint neccesebb.
2011. máj. 3. 19:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Jól írja előttem a brightoni lakos..Otthonról nem fogsz tudni lakást bérelni..Ugyanis ahhoz hogy lakást tudj bérelni - először is keresned kell egyet.

-ha ez megvan akkor az ügynöki irodának aki kiadja a lakást fizetni kell ügynöki díjat..(nekem 100 fontot kellett) Ezt nem kapod vissza,ez még nem a kaució..Ez azért kell,mert a munkájukat kell megfizetned..Az ügynökség le fog ellenőrizni téged(anyukádat inkább)hogy megbízható ember-e.

-Kell egy bejelentett munkaviszony.

- sok helyen kérnek előző bejelentett lakcímet..Ha nincs akkor egy olyan személyt aki garanciát vállal értetek.

-Megnézik,hogy mennyi a havi kereset,mert van egy táblázat,hogy mekkora összegű házat bérelhetsz ki..Ha mondjuk ketten vagytok,és anyud csak létminimumot keres akkor egy olyan lakást amit mi bérelünk nem fog tudni anyukád bérelni..(olyan mint a hitel kérelem..Valamennyi fizetésnek maradni kell a mindennapi élethez..) Ha havi 880 fontos létminimumot keresi meg anyud akkor nem bérelhet olyan lakást aminek majdnem ennyi a kiadása..

-Otthonról nehéz munkát is találni,mert kellenek pár papír a munkához(bankszámlaszám,N.I.card,angol bejelentett lakcím)

De mindez nem fog megvalósulni ha nincs nyelvtudás..

UI: Azt hittem komoly a kérdésed,mert talán segíthettem volna szállás,és munkaügyben..

Üdv angliai lakos..

2011. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
megint én vagyok..A lakás bérlés sokkal nehezebb mint a munkakeresés..
2011. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem. Hát igazából komoly, csak kell egy év amíg lerendezünk mindent, így csak kb jövőnyáron tudunk csak kiköltözni. Azért nagyon szépen köszönöm, a tanácsokat, hisz nagyon sok segítséget nyújtottatok:) Ha valakinek lenne még valami tanácsa, szívesen fogadom:)
2011. máj. 3. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!