Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az aupair-ok kapnak fizut?...

Az aupair-ok kapnak fizut? Vagy csak zsebpénzt?

Figyelt kérdés
Az az érzésem, hogy sokan sokféleképpen értelmezik az aupairkedést és mostmár nem tudom, hogy mi a tuti...
2011. ápr. 26. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

au-pair fizetés az végül is zsebpénz csak. kb arra is elegendö, hogy elmenj hétvégén a barátokkal valamerre, vegyél magadnak belöle pár olcsobb ruhát stb...

ezt lehet fizunak vagy zsebpénznek is mondani.

2011. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

A tuti az, hogy országonként és családonként változik!

Ahogyan megállapodsz az adott helyen ill. családnál, annyit fogsz kapni.

Van akit még nyaralni is elvisznek magukkal,

hogy ott is ügyeljen a gyerekekre.

Ha megszeretnek, akkor sok minden elérhető náluk.


(Extra pénz, ha a "papával külön is jóban vagy". Ezt sokan csinálják, csak nem híresztelik.)

2011. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A zsebpénz a fizu lényegében. Tényleg nem olyan rengeteg első hallásra, de ha belegondol az ember, hogy kajája, szállása megoldott, jobb családok fizetik a telefont és a tömegközlekedést is, így azért elég jól lehet félretenni.


Ráadásul nem mindegy, hogy melyik országban vagy. Pl. az európai átlag havi 300 euró. Ahol megadják a 400-at, az már egész jó, de Brüsszelben a 450-500-600 eurós havi zsebpénz sem ritka, ott nagyon megfizetik. Én 450-et kerestem ott és sok mindenre költöttem kint is, de mikor hazajöttem, vettem laptopot, meg egy csomó mindent, és még így is maradt 200 ezer forintom az egyetemkezdésre. Úgyhogy nem egy rossz pénz az.

2011. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia az Au-pairek adomentesek pontosan azert mert nem kapsz fizetest, csak zsebpenzt. A szerzodesedben altalaban megegyeztek az osszegrol (a csalad ir magarol, h mit var el toled menyit fizet...)

bar amikor en megerkezdtem a csalad kozolte h inkabb kevesebbet adna.

2011. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. ápr. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!