Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Dunaszerdahely?

Milyen Dunaszerdahely?

Figyelt kérdés
Valaki jellemezné, aki járt ott?
2011. ápr. 17. 14:45
 1/4 tade ***** válasza:
Na en dunaszerdahelyi vagyok, de mi erdekelne? Nyaralni jonnel vagy csak 1 napra? Maga a belvaros nem tul nagy, az egesz egy nagy terbol all templommal a kozepen, uzletekkel es kavehazakkal. Van 2 muzeum a Vermes villa, ami inkabb kiallitasokkal foglalkozik, a masik meg a Sarga kastely, ahol regi leleteket is talalsz, de egyik sem nagy. Szorakozas szempontjabol van egy ket hely, de foleg penteken es szombaton lehet tombolni. A varoson kivul van egy plaza, de semmi extra szerintem. Talan, ami igazan vonza a turistakat, az a termalfurdo, ami igazabol nem nagy durranas, legalabb is a GYorihez kepest, de en imadom ettol fuggetlenul, meg a benti welness resze egesz szepre sikeredett. Szerdahelyen kivul amugy vannak latnivalok, Boson, Tokesen .... Hat roviden ennyit. Kedves szerdahelyiek, ha valamit kihagytam lehet potolni hihi :)))
2011. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oda járnék iskolába.:)
2011. ápr. 17. 16:12
 3/4 tade ***** válasza:
Hat,a kkor udv. Dunaszerdahelyen :)) unatkozni biztos nem fogsz :)
2011. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

na már ide jársz iskolába? s milyen ?

amugy meg [link]

2011. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!