Kezdőoldal » Utazás » Európa » Észak-Olaszországban élő...

Észak-Olaszországban élő Magyarok, megérte kiköltözni?

Figyelt kérdés
Az ottaniak hogy fogadtak?A multkor azt hallottam hogy a kiköltöző külföldieket nem nagyon szeretik.Ez igaz?Északon is olyan szenvedélyesek,és temperamentumosak mint délen?Meg minden más sztorit szivesen olvasok.
2011. ápr. 15. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hát én Marche-régióban lakom. Nem éppen észak,de nem is dél. Nem olyan temperamentumosak mint délen. Az viszont igaz, hogy nem fogadtak szívesen. nem nagyon barátkoznak külföldiekkel. Mi csak egyek vagyunk nekik a külföldi (keleti) bevándorló munkakeresőkkel. A párom olasz, ő is mondta, hogy bár nagyon sajnálja, de ez a helyzet...itt be vagyok skatulyázva. Nagyon sokat kell "letenni az asztalra", hogy ebből kitörjek.

2011. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belya válasza:

Bár nem mostani a kérdés.. én Cuneoban lakom (francia határ, Torino alatt 100km). Itt nagyon sok a külföldi, így elfogadják őket. Persze soha nem leszünk egy szinten az olaszokkal. Utálják a románokat, és bárkit aki keletről jön, máris románnak nézik.

Ha az ember kifog egy jó munkát, akkor igen, érdemes kiköltözni, de azért tudni kell, hogy itt sem szalámiból van a kerítés. Mérlegelni kell, hogy az ember pár évre tervez megszedni magát, vagy családostul, amikor is egyáltalán nem olcsó az élet erre.

Piemonte tartományban nem szenvedélyesek, és temperamentumosak az emberek, inkább ridegek. Viszont nagyon sokan jönnek ide pl Szicíliából(és rajtuk érezni), hisz Olaszban ebben a régióban lehet a legjobban keresni.

2011. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!