Kezdőoldal » Utazás » Európa » London vagy Magyarország?

London vagy Magyarország?

Figyelt kérdés
Hol jobb a megélhetés stb.
2011. ápr. 12. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
London. Magyarországot imádom, hiszen a hazám, Budapest gyönyörű, de nem élhető.. Egyérelműen Londonban jobbak az esélyek minden szempontból, az életszínvonal ssze se haonlítható. Rengeteg ismerősöm van kint, és hát mit mondjak, egyik se panaszkodik, nem akarnak nagyon hazajönni..
2011. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
jav.: össze se
2011. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű h LONDON!Magyarországon csak drágul minden,és kevesebb a fizetés.
2011. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Szerintem majdnem mindenhol jobb szinte a megélhetés és az életszínvonal...Én is szívesen kimennék Londonba de egyedül nem nagyon szeretném bevállalni :)
2011. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak London és Magyarország közt lehet választani, akkor Magyarország, mert London túlzsúfolt és zajos, Magyarország nyugisabb, viszont, ha egész Angliát lehet választani, akkor egyértelműen Anglia, mert vannak ott kisebb, nyugisabb városok.
2011. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
utolsó:a megélhetést kérdezte,nem a panorámát.A válaszom egyértelműen London.Még azon gondolkodom,hogy egyeltalán minek tetted fel ezt a kérdést,hiszen ha kinézel csak az ablakon,te is tudod a választ!
2011. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
akik munkából és fizetésből élnek meg úgy hogy nincsenek agyontámogatva a szüleikkel azok tönkremennek lelkileg magyarországon. mi is csak hónapról hónapra élünk
2011. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%

"akik munkából és fizetésből élnek meg úgy hogy nincsenek agyontámogatva a szüleikkel azok tönkremennek lelkileg magyarországon. mi is csak hónapról hónapra élünk"


Annyira szar nem lehet a helyzetetek, hogyha van internet, de mindegy, kezd elegem lenni az ilyen fajta óbégatásból ezen az oldalon.


Kenyéren és vizen élnek meg hónapról hónapra azt be van kötve a net, meg van idejük jajveszékelni rajta. Ez olyan, mint amikor a cigányok romos putrija tetején ott virít a DIGI TV antenna.


Most is jobban tennétek, ha az életetekkel foglalkoznátok, nem itt játszanátok a kizsákmányolt, szerencsétlen munkásparasztot.

2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen London! Én dolgoztam Magyarországon kemény 3 hónapot éhbérért napi 10-12 órát, és ha túlóráztam akkor esetleg kaptam 80 ezret. Jelenleg észak londonban lakom, a szakmámban dolgozom, jól keresek, nincsenek napi megélhetési gondjaim és nem luxus az étterem vagy a mozi.
2011. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
valaki nagyon magára ismert!:):):)
2011. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!