Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliai magyarok, tudtok...

Angliai magyarok, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Olyan magyarok segítségét kérném akik kint élnek Angliában..

Meg szeretném szerezni a jogosítványt,de annyira nem tudok még angolul,hogy itt kint tegyem le..Nem tud valaki olyan magyar oktatót akinél Angliában le lehet tenni a jogsit??

Minden megoldás érdekel..

38/N


2011. ápr. 10. 22:01
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én tudok, kérdés hogy te merre fele vagy? Ha Doncaster környéki vagy akkor tudok!

2011. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ..

Majdnem 300km-re lakom a várostól..de megtudhatnék többet is? Hátha van valami megoldás ami mindkettőnknek jó lenne.Nekem is meg az oktatónak is..Jó lenne egy jogsi és még ez is közelebb van mint Magyarország.

2011. ápr. 11. 00:18
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ide nem szeretném kiírni az elérhetőségét, de ha írnál nekem privátban, akkor leírom hogy tudod elérni és beszélni vele, ő már régóta foglalkozik oktatással.

2011. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!