Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba megyek egy hétre,...

Londonba megyek egy hétre, mennyi a napi kaja?

Figyelt kérdés
Reggelire mondjuk Tesco/Sainsbury péksüti, akármi, deélután/este meg egy kisebb étterem. Meg sok ásványvíz. Mondjatok légyszi egy átlag napi árat!
2011. ápr. 9. 10:30
 1/7 anonim válasza:
100%
egy hétre forintba olyan 15 ezer
2011. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesco/Sainsbury's/Asda-nak mindig vannak meal deal-jei, ami annyit tesz, h egy adott választékból vehetsz egy szendvicset+italt+csipszet (idekint crisps-nek hívják) ez 2 font. De vehetsz külön szendvicset is az 1 és 2,50 font között lehet. Péksütik itt fánk meg muffin formájában vannak, de olyan édesek, hogy egész nap rosszul lennél, ha azt reggeliznéd.

Az ebédet olcsón megúszhatod, ha take-away-ből veszel valamit. De ha be akarsz ülni egy pub-ba, akkor a Wetherspoon vagy O'Neill's hálózatát ajánlom. Ott is szoktak meal deal-ek lenni. Mi 15 font alatt megkajáltunk ketten. Egyébként meg ha a reggelidet vásárolod, akkor láthatsz kisebb nagyobb műanyagdobozban különböző ízesítésű, hidegen fogyasztható tésztákat. Én imádom őket. csak kicsivel drágábbak, mint a szendvics és olcsóbbak, mint az étterem.

2011. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy hétre 15 ezer? Reggeli meg ebéd/vacsora? Nem kevés az kicsit?:) Itthon több pénzből eszem egy héten..:)

Második: köszi a részletes választ.

2011. ápr. 9. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
úúh nagyon drága figyelj én úgy voltam hogy családnál laktunk vagyis reggeli vacsora volt, és akkor ebédre csomagoltak egy szendvcsiet meg valami kis nasit, de rohadt kevés volt, kb napi 20 fontot költöttem el csak kajára és híztam is vagy 3 kg-t...
2011. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az Iceland nevű üzleteket, a Temzétől délre van egy pár. Akár 1 fontért is nagyon jó mirelitkajákat lehet kapni. Bedobod a mikróba és kész is.
2011. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3.: napi 20 fontot még reggeli és vacsora mellé?:O Az meg kissé sok, nem csodálom, hogy meghíztál, mit csináltál, felfaltál minden nap egy gyorséttermet?:D

4.: köszönöm a tippet.

Mindenkit felpontoztam.:)

2011. ápr. 9. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát péksütik azok olyan 0,5-1 font között vannak, ebből mondjuk megeszel 2-t. Ha nem drága étteremre gondolsz, hanem csak olyan török étkezde szerűségre, akkor ott kb 5-6 fontból meg tudsz vacsizni. A fél literes és az egy literes meg a másfél literes ásványvíz kb egy árban van, én litereset szoktam venni (vagy 3/4 litereset) mert az befér a táskába kényelmesen még, az olyan 70p... Ebédre is szükséged lesz, olyan 2-3 font körül tudsz venni ebédnek való szendvicset, vagy kisebb kaját (bármelyik boltban, vagy meal deal-t ami egy szendvics egy üdcsi és egy csipsz vagy gyümölcs, az olyan 2-2,5 font, de csak meghatározott márkákat választhatsz ilyenkor pl coca cola). Amúgy a kaja nem drágább, mint otthon, legfeljebb a kebab meg a mekiben nincs akció mint otthon a sajtburgerre meg a csibeburgerre.

Ami drága lesz az az utazás meg ha mész bulizni, akkor a beugró legalább 5 de inkább 10 font, és az alkohol is nagyon nagyon drága. Ha dohányzol akkor a reptéren otthon vegyél megfelelő mennyiségű cigarettát (1 karton megengedett), mert az nagyon drága itt, 5-6 font egy rendes 20db-os dobozzal.

2011. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!