Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Wizzairrel megyek Londonba,...

A Wizzairrel megyek Londonba, ás a Tuton reptéren szállok le! Mivel nem Londonba megyek, hanem egy máik városba, így Megkéne keresnem a NAtinional express járatait. Aki már volt, vagy tudja hogy merre kesessem, megírná nekem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 09:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni, hogy a National Express buszokat üzemeltet, tehát azokat keresem, és még annit ho angolból nem vagyok vmi perfekt... :P

köszönöm

2011. máj. 17. 09:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy: az Luton és nem Tuton, legalább ennyit tudnod kellene, ha már utazol.

Egyébként az összes busz a reptér előtt van, mindig máshol állnak le, szerintem a N.E. balra lesz, ahogyan kilépsz a váróból. Egyébként veled lesz egy csomó magyar, kérd meg őket, hogy segítsenek neked beszélni.

2011. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

egy: Gondolom veled még nem fordult elő, hogy elgépeltél vmit, hisz te tökéletes vagy...

Másrészt meg pont azért kérdezem meg itt, hogy ne ott keljen megkérdeznem, hisz 20 percem lesz arra ho leszálás után megkersessem a csomagomat, utána a buszt, és felis szálljak. Gondoltam megkérdem itt.

Azért köszönöm szépen.

2011. máj. 17. 11:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedves valaszoloval is elofordult mar, hogy valamit elgepelt. De hogy egy kerdesen belul 6 hibat is ejtsen, az hanyagsagra utal, ami felett mar nehez szemet hunyni...
2011. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miert van az, hogy vki mindig van aki masra valaszol mint ami a kérdés es arra nem lusta, hogy kritizáljon...röhej...kedves kérdező, National express jaratot csak a neten előre lefoglalt jeggyel veheted igénybe. Jegyet a [link] oldalon tudsz rendelni. Ezen kívül még taxival mehetsz, ami nagyon költséges, szóval érdemes busszal inkább! Sok sikert!
2011. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Végre valaki segít nekem :)

Már lefoglalták nekem, nálam is van a jegy, csak azt nem tudom, hogy ha kilépek a reptértől, akkor merre keressem, mert mikor tavaly voltam, észrevettem, hogy rengeteg busz van ott, de akkor kocsival vittek, így emiatt nem kellet aggódnom... de most nemtom, remélem megfogom találni, a sok busz között.

Köszönöm

2011. máj. 31. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
sajnos abban, hogy hol talalod a megallot, nem tudok erdemleges valaszt adni neked, mert en is most utazom veluk eloszor a nyaron, ezert tudom csak a foglalas menetet. Viszont meg fogod talalni, az biztos mert az oldalara van irva a busznak, hogy national expressz es nagy meretu tavolsagi buszrol van szo, nem ilyen kisebb mint ami a repter mellett szaladgal. Jah es feher szinu a busz. Esetleg a repteren az informacional kerdezd meg, nalad kevesebb angoltudassal is jottek mar Angliaba,meg fognak erteni. Kerd, hogy mutassak meg. Az angolok segitokeszek. Ha van korulotted magyar akivel egy gepen utaztal esetleg onnan is megkerhetsz vkit.egyebkent mikor utazol? Mert en ugyanigy jovok-megyek majd.
2011. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia

köszi azért, de biztos megtalálom, csak nem vagyok olyn béna.

3an megyünk jövő hét 12-án du. 12:15-össel..

Gondolom te nem akkor mész...?

2011. jún. 1. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:
en egy nappal megyek elottetek forditott iranyba :D majd csak aztan visszafele:) Akkor jo utat es sok szerencset!:)
2011. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, a tanácsokat is :)

Jó utat.

2011. jún. 2. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!