Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Törökország/Isztam...

Milyen hely Törökország/Isztambul?

Figyelt kérdés
nem főként a turizmus érdekel, hanem az élet ott kint, a mindennapok hangulata, stb.
2011. ápr. 8. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Elég nagy csóróság van kinn.
2011. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én itt lakom mellette. Hát jó nagy nyüzsi van és őrült forgalom. De klassz hely. Sok mindent lehet csinálni. És a Boszporusz gyönyörű.
2011. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom,engem a török férfiaktól kiver a víz, sexmániások,sok a rohadt fogú,és a homokos. Magyarnál rosszabb hely,hiába nyaliznak a magyar turistáknak,mert bevágnak 2-3 magyar szót.
2011. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Megáll az eszem, hogy lehet ennyire általánosítani, ismertél egyet és már az összesre ugyanazt mondod? Mi vagy te, egy isztambuli homofób fogorvos?
2011. ápr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát én imádom isztambult és a török pasik is eddig nagyon udvariasak és rendesek voltak, akikkel találkoztam (persze nyilván van amelyik a bazárban utánad fütyül, de olyan mindenhol van). Isztambulban ugye annyian laknak, mint egész magyarországon összesen, tehát nagy különbségek vannak, ott is megvannak a szegénynegyedek, de vannak iszonyat elit helyek amit pl magyarországon elképzelni sem lehet. Az élet egy idegen országban sosem könnyű, a kultúrális különbségek és a nyelvi nehézségek miatt, főleg, hogy kevés török beszél angolul és azok is rosszul... Amúgy én most azon gondolkodom, hogy ott töltöm majd a szakmai gyakorlatomat.
2011. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!

Nem tudom, te hol találkoztál sexmániás vagy rohadt fogú törökkel, de eskü tisztábbak mint jó pár magyar honfitársunk. Attól, hogy megnéz/megdícsér/utánad fütyül nem egyenlő a sexmániával, mert ezt itthon az építkezésen dolgozók is megteszik.

Na szóval, csoda egy város. Volt szerencsém kint tölteni sok időt és teljesen elaléltam tőle. ISzonyat mozgalmas, pörgős és látványos. Bejártam azokat a helyeket is ahova turisták nem mennek. És hatalmas élmény volt. A kedvenc városom, évente visszalátogatok oda. Voltam már csendes, de terror veszélyes időszakban is. És újra elmennék, de erre még őszig várnom kell.

Szóval én csak ajánlani tudom. :)

2011. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

istanbul szerintem is az egyik legjobb hely a világon

elég sok negatívumot mondtak az emberekről stb de ez nem igaz

az emberek kedvesek, a hely gyönyörű és engem az feltöltött erővel, hogy az ottaniak milyen jókedvűek hogy szeretik a saját országukat stb..

ha a magyarok ilyenek lennének akkor magyaroroszág egy sokkal szuperebb hely lehetne..


elég nagy szegénység is van bizonyos emberek közt bizonyos helyeken, de ott sincs olyan veszély, hogy pl kirabolnak stb

az hogy koldulnak, az tény de az mindenütt van

Párizsban ezerszer durvábbak a koldusok, mint Istanbulban

2011. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

86 százalék, 7 óra 06

milyen igazad van:D:D:D:D

2011. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Bar Isztambulban meg nem voltam, az elettarsam torok, igy nem birtam ki,hogy ne irjak.

Mekkora suttyo a hozzaszolo, meghogy szexmanias, rohadt fogu!!!!

Barcsak olyan szep fogaim lennenek, mint neki, vagy a csaladjanak. A szex is teljesen normalis. Ne itelj es nem iteltetsz kedves kommentelo.

Ennyi erovel, csak az en szemelyes rossz tapasztalataim miatt irhatnam, hogy a magyar ferfiak csa;fak, impotensek es parasztok. Hogy esne neked?

Termeszetesen tudom, hogy a magyar fiuk is normalisak, persze kivetelek vannak.

2011. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%

Néhány éve jártam Isztambulban.

Rengeteg a lődörgő férfinép az utcákon.

Állandóan jöttek az utcán az erőszakos árusok.

A látványosságoknál, meg az erőszakos cipőpucoló fiúk!

Ha valaki megpróbálta elkergetni, akkor rögtön ott támadt egy csomó suhanc a védelmükre.

A nőket simán megfogdosták!!

A csoportunkból, 2 családot ki is raboltak fényes nappal, a főútvonalon.

Ez is isztanbul!!

Amúgy az "öreg" bazár, a Kék mecset, meg a Boszporusz, felejthetetlen volt.

2011. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!