Kezdőoldal » Utazás » Európa » Édesanyumám nélkül át engednek...

Édesanyumám nélkül át engednek a határon?

Figyelt kérdés

Ha én Magyarországról el szeretnék menni külföldre, egy férfival [nem az apukám] akkor átengednek? De én nem vagyok nagykorú még, de van érvényes útlevelem és személyi igazolványom is! Szülői beleegyezést kell írni?

Kérem az aki tudja írja meg, de lehetőleg 100%-osan tudja, hogy úgy jó..!


2011. ápr. 8. 15:26
 1/2 anonim válasza:

Elvileg, ha a férfi elmúlt 18, akkor Ő lesz a kísérőd, de ettől még kérhetik az igazolást tőled...Szóval irass egy papírt a szüleiddel arról, hogy mi az utazásod oka,esetleg hová mész,hogy ki a kísérő és hogy ők beleegyeznek, plusz szüleid ráírják személyiszámukat, és aláírják.Biztos, ami biztos, mert néha előfordul, hogy kérik ezt(még repülő útnál is!), szóval nem árt, ha Nálad van, nehogy ebből legyen baj!

Jó utat!

2011. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "külföld" az elég tág fogalom. Hova? Sok minden függ ettől.
2011. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!