Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért nem engednek el sehova,...

Miért nem engednek el sehova, hogy beszéljem rá őket? Lent bőv.

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok és lesz kirándulás 8 napon, német,o anglia,francia párizsban 2 éjszakaka, múzeumok... . Soha nem engednek sehova alapsuliban is mentünk mindig osztkirándulásra de engem sehova se engedtek. 1-szer mentem el de akkor is 20 percig faggadtak minden nap telefonon hogy mit csináltunk. A többiek a suliból mind mennek és én is szeretnék. Nem vagyunk szegények 3 személyt is kitudnánk fizetni abból a pénzből. Még az osztályom legelzárkózóttab legcsendesebb gyereke is megyen.
2010. szept. 6. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tartanak elég felelősségteljesnek ahhoz, hogy elengedjenek egy olyan kirándulásra, ahol azért már nem fogja minden percben valaki a kezed. Próbáld elmagyarázni nekik, hogy nem mindennap jut el az ember külföldre, pláne ilyen fiatalként, ez egy hatalmas lehetőség arra, hogy szervezett körülmények között elmehess, és jól is érezd magad mindenféle probléma nélkül! Sajnos annak ellenére, hogy te nem látsz bele, az is lehet hogy a pénzzel van a baj, nem hinném hogy olyan olcsó lenne egy ilyen 8 napos kirándulás.
2010. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
370 eu
2010. szept. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!