Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ment már ki valaki Angliába...

Ment már ki valaki Angliába nulla angol tudással?

Figyelt kérdés
ha igen akkor mit dolgozott kint?
2011. ápr. 1. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nulla angol tudással jöttem ki..Még köszöni sem tudtam angolul,hiszen sosem tanultam ezt a nyelvet(én anno annak idején oroszul tanultam)

Már jó ideje kint vagyok,de még mindig csak part time melóm van,azt is a régi angol szállásadóm intézte el..Különben azt se kaptam volna meg.( takarítok) Sajnos nyelvtudás nélkül sehová nem veszik fel az embert.Most keresek főállást,és (lekopogom) úgy néz ki,több lehetőségem is lesz...majd meglátjuk mi lesz belőle..

Csak megjegyzem,ha újra kezdhetném soha nem indulnék neki nyelvtudás nélkül,mert esély a munkára NULLA.

2011. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Qrvának felvesznek nyelvtudás nélkül is.


Ha nem ide írogatnál akkor ez alatt az idő alatt 2 szót már meg is tanulhattál volna.

2011. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NYELVTUDÁS NÉLKÜL NE!!!!
2011. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2004-ben még működött ez. Mostanában már nem...
2011. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!