Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik város passzolna a...

Melyik város passzolna a mentalitásomhoz?

Figyelt kérdés

Régóta el szeretnék költözni innen,mindig is mehetnékem volt. Elsősorban mediterrán országokra,városokra gondoltam, mert nagyon fontos számomra a jó éghajlat,sok napsütés a rossz időben könnyen magamba fordulok és hajlamos vagyok a depresszióra is sajnos :S

fontos,hogy kedves,befogadó emberek vegyenek körül, valamilyen biztonságos várost keresek, ami szép,tiszta.

sosem voltam a bulik királynője,persze azért szeretek szórakozni, de nem vetem el a sulykot, mondjuk szerintem new yorkban megőrülnék.

fontosak számomra a barátok,kedves,nyitott emberek,mert nagyon érzékeny vagyok sajnos :S

nem az anyagiakra helyezem a hangsúlyt,szeretnék jó színvonalon élni,és sokszor hazalátogatni, ehhez pedig elengedhetetlen ,hogy legyen lehetőségem normális munkahelyet szerezni.

nem vagyok harsány személyiség, de szeretek társaságban lenni, szórakozni, beszélgetni. könnyen kötök barátságokat, mindig beszélek,nagyon szeretek emberek közelében lenni, nem szeretem a magányt.


és most a tények:

gazdasági diploma, angol és olasz középfokú nyelvvizsga,de szeretnék még nyelvet tanulni.

nem ragaszkodom a gazdasági szektorhoz, de csak ehez van képesítésem..


Olyan országot várost keresek, ahol kellemes,napsütéses az idő, kedvesek az emberek,biztonságban érezhetem magam, magas az életszínvonal, egyszóval ÉLHETŐ.

és illik a mentalitásomhoz :)



Várom az élménybeszámolókat, tapasztalatokat!!

Köszi a segítséget!!!! :)


2011. márc. 29. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elba, barátságos, viszonylag tiszta, és nyugodt szép.


Viszont megélni csak a vendéglátásból meg a turizmusból, kereskedelemből, lakáskiadásból tudsz ott.


Viszont nagy üzlet ha van egy kisebb csónakod, és hordod be az árut a szigetre mert ott a turistáknak bármilyen áron el lehet adni ;)

2011. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Vagy korzika vagy szardínia szigete, azok kevésbé falusiasak mint Elba.

Elbára inkább a falusiasság a kisvárosias üdülőövezetes infrastruktúra a jellemző, a többi már jobban urbanizálódott.

2011. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Mondanám Miamit de onnan nehezebb hazalátogatni de ha európán bellül akarsz maradni akkor Róma,Párizs lenne neked a megfelelő.
2011. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Asszem még nem találtuk el a neki való országot mert nem köszönte meg egyik választ sem!
2011. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, köszönöm a válaszokat!!! :) úgy vettem észre,hogy ha válaszolok, akkor utána senki nem ír további ötleteket és ezt szerettem volna elkerülni :)

szóval őszintén szólva sok felsorolt város tetszik, csak egy indoklással sokat segítettetek volna,hogy miért pont azt ajánljátok..

olaszországtól és spanyolországtól egy picit félek, mert ott olyan hevesek meg hangosak az emberek és én meg totál az ellentéte vagyok (idáig)és félek,hogy nem tudnám mindig kezelni őket,mert más a mentalitásuk :) persze a pasik állati dögösek, de próbálok nem ezek a szempontok alapján dönteni :P egyébként Firnze és Barcelona nagyon jól hangzanak.

ciprus és a karibi országokról nem tudok semmit, írjatok légyszi tapasztalatokat vagy magyarázatokat,hogy miért pont arra esett a választásotok!

én még gondoltam mediterrán svájcra is (ahol olaszul beszélnek) viszont tél ott is van és hideg, de nem annyira,mint itt.. valamint dél-franciaországot, provence-t sem említette senki ( talán,mert nem tudok franciául, de ez nem akadály,mert szeretek nyelveket tanulni )de nekem az is nagyon tetszik :) málta is szimpatikus,mert nagyon szép idő van és angolul beszélnek többnyire, de elég pici sziget, és lehet,hogy oda inkább idősebb korban lenne jó költözni, a fiatalokhoz jobban illik egy város, ahol több a lehetőség.

szóval várom az ötleteket és köszönöm a válaszokat!! ^^

2011. ápr. 10. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!