Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik város passzolna a...

Melyik város passzolna a mentalitásomhoz?

Figyelt kérdés

Régóta el szeretnék költözni innen,mindig is mehetnékem volt. Elsősorban mediterrán országokra,városokra gondoltam, mert nagyon fontos számomra a jó éghajlat,sok napsütés a rossz időben könnyen magamba fordulok és hajlamos vagyok a depresszióra is sajnos :S

fontos,hogy kedves,befogadó emberek vegyenek körül, valamilyen biztonságos várost keresek, ami szép,tiszta.

sosem voltam a bulik királynője,persze azért szeretek szórakozni, de nem vetem el a sulykot, mondjuk szerintem new yorkban megőrülnék.

fontosak számomra a barátok,kedves,nyitott emberek,mert nagyon érzékeny vagyok sajnos :S

nem az anyagiakra helyezem a hangsúlyt,szeretnék jó színvonalon élni,és sokszor hazalátogatni, ehhez pedig elengedhetetlen ,hogy legyen lehetőségem normális munkahelyet szerezni.

nem vagyok harsány személyiség, de szeretek társaságban lenni, szórakozni, beszélgetni. könnyen kötök barátságokat, mindig beszélek,nagyon szeretek emberek közelében lenni, nem szeretem a magányt.


és most a tények:

gazdasági diploma, angol és olasz középfokú nyelvvizsga,de szeretnék még nyelvet tanulni.

nem ragaszkodom a gazdasági szektorhoz, de csak ehez van képesítésem..


Olyan országot várost keresek, ahol kellemes,napsütéses az idő, kedvesek az emberek,biztonságban érezhetem magam, magas az életszínvonal, egyszóval ÉLHETŐ.

és illik a mentalitásomhoz :)



Várom az élménybeszámolókat, tapasztalatokat!!

Köszi a segítséget!!!! :)


2011. márc. 29. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A fiú lennél Görögországot ajánlanám, de így Róma, Lisszabon, Porto, Párizs.
2011. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rómát nagyon szeretem, de nem épp tiszta és élhető. Nyáron meg egyenesen fullasztó. Én Olaszországba mennék, de semmiképp nem Rómába, inkább Firenzébe, Veronába.
2011. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miami, illetve más városok Florida állam déli részén, viszont oda nagyon nem egyszerű kijutni
2011. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Firenze, hogyha az életszínvonal fontosabb, mint a jó idő, akkor Bécs vagy München is szóba jöhet.
2011. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert Bécsben meg Münchenben napsütéses és kellemes az idő. :DDD
2011. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Mert Bécsben meg Münchenben napsütéses és kellemes az idő. :DDD"


Hát kellemesebb és napsütésesebb, mint mondjuk Frankfurtban vagy Hamburgban.

2011. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Barcelona
2011. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A német nyelvű országokban nem elég az angol, kell a német is. Angol nyelvterületn az idő nem annyira jó, így marad Olaszország mivel még olaszul tud a kérdező.

Róma túl nagy lenne neked szerintem. De úgy vélem délolaszországban bármelyik városba beköltözhetsz!

2011. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amit még senki nem említett, a Karib-térség angol országai.

Ami élhető, jó, és biztonságos mondjuk "Saint Lucia" nevezetű ország.... Csak munkahelyet kell ott talalnod.... Mondjuk ha interneten csinálnál valamit, ahhoz megfelelne...

2011. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Toscana. Én imádnám. Vagy monaco, vagy ahogy előző mondta akkor a karib térség. :D
2011. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!