Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik légitársaság biztonságo...

Timido kérdése:

Melyik légitársaság biztonságosabb? Wizzair vagy Easyjet?

Figyelt kérdés

Júniusban muszáj lesz repülőre ülnöm (még soha nem ültem) így eléggé tanácstalan és tapasztalatlan vagyok ezügyben. Ráadásul félek is a repülőzéstől. De hát nem tudok mit csinálni... :)

Esetleg nektek több tapasztalatok van? Megosztanátok velem? Melyik légitársaság a megbízhatóbb? Előre fogom a jegyet lefoglalni, tehát esetleg ha ezzel kapcsolatban van tapasztalatotok. (járattörlés..járatváltoztatás stb..) nagyon hálás lennék, ha megosztanátok!

a válaszokat előre köszönöm!


2011. márc. 25. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkét járat fapados,és ugyanolyan biztonságos..Én rendszeresen repülők,és általában avval a fapadossal ahol olcsóbban jutok hozzá a jegyhez..Én ezt nézem,és nem azt,hogy rózsaszín vagy nem a repülő színe..
2011. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt úgy mondtad, mintha én azt nézném... Azért köszönöm a válaszodat.
2011. márc. 25. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
mind ugyanolyan biztonságos a probléma inkább abban van mennyire megbizhatóak és pontosak.. amikor repültem egy másik céggel pl ki volt írva hogy 3 órát késik a wizzair gép..
2011. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a 2 közül wizzairrel már repültem. odafelé pontos volt, visszafelé 2órát késett.

Ha reggeli járatra van jegyed(a gép első köre), akkor nagy az esélye, hogy pontosan indul.

2011. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is repültem Wizzairrel, nekem nem késett, semmi bajom nem volt velük. Azt hiszem Easyjettel még nem repültem, de nem hallottam még panaszt róluk. Én legtöbbször Ryanairrel megyek, ők a legolcsóbbak, az sem rossz.
2011. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kiszámítani, hogy melyik fog késni vagy nem....vedd meg arra a jegyet, amelyik olcsóbb. Hova utazol?
2011. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Londonba. már lefoglaltam a jegyet, és végül a Wizzairra esett a döntésem :)
2011. máj. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!