Kezdőoldal » Utazás » Európa » Három nap Rómában. Mire...

Három nap Rómában. Mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem sokára utazom Rómába, és arra lennék kíváncsi, mire figyeljek? Minden apróság érdekelne. :) Valamint, hogy szerintetek mi az, ami kihagyhatatlan, akár étel, akár látványosság, bármi! Nektek mi tetszett a leginkább, és mi nem tetszett annyira?:) köszönöm :)
2011. márc. 24. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 nap? Hűűű, Rómára nagyon kevés!!!! De arra pont elég, hogy menthetetlenül beleszeress! :) [link]
2011. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
haha, köszi a linket:)
2011. márc. 24. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ez egy olyan téma amiről napokon át lehetne mesélni vagy oldalakat lehetne teleírni.

A link amit küldtek az nagyon klassz, de a legfontosabb nevezetességek nincsenek messze egymástól, akár gyalog is lehet közlekedni a nevezetességek közt


Aki nagyon lassan nézelődik, minden sarkon beül egy kávéházba és minden múzeumba bemegy és az utsó galambot is végigméri annak tényleg hosszú idő kell


de aki tárgyilagosan előre megtervezve(!!!!) végigjárja a nevezetességeket annak 3 nap pont elég..

Sőt én még azt is megkockáztatnám, hogy a 3 napba még LIDO di Ostia tengerpart is belefér ( 20 perc Rómától Hévvel)


Én csak azt mondanám, hogy meg kell nézni, hogy az ember hol eszik meg hol vásárol mert sztem nagyok az árkülönbségek


Az árus négerektől és arabktól, akik az utcán zaklatják az embert azoktól ne vegyél még esernyőt sem, azért mert a rómaiak ezeket nem szeretik és csak úgy lehet elérni, hogy ezek a szemét illegális árusok eltünjenek Rómából, hogy nem veszel tőlük semmit és ezzel segíted a rómaiakat is

( tudod úgy mint Párizsban, Négerek meg arabok árulnak mindenféle fotóállványt esernyőt az utcán és azzal zaklatnak mindenkit)


nem tartanak be semmi közlekedési szabályt, ott ha nem figyelsz pl zebrán való átkelésnél vagy egyszerű sétánál, nem vagy szemfüles akkor úgy elütnek, hogy nem jössz haza

2011. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hű, köszönöm :D igen, az ilyen árusokat én is ismerem. :) Megakarom tervezni hogy hova megyünk, és mikor, tehát minél több dolgot akarok beszorítani :) aranyos vagy hogy írtál, a tengerpartos ötlettel kíváncsivá tettél. :)
2011. márc. 24. 20:39
 5/6 anonim válasza:
AS Roma - SS Lazio derbi kihagyhatatlan. Nem csak focikedvelőknek, de sajnos most volt. Legközelebb csak ősszel lesz.
2011. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

osszel megyek a derbire :)) szabalyokat nem tudom ;)

itt elek, ha barmi segitseg kell meg, irj privit! :)

2011. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!