Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anyukám és én kiszeretnénk...

Anyukám és én kiszeretnénk menni angliába mert bátyjámék is kint vannak de az a baj hogy van 2 kutyánk akiket nagyon szertűnk repűlőn hogy lehet őket kivinni és menyibe kerűl?

Figyelt kérdés
én 16éve lány vagyok ha ugy alakul,hogy sikerűl kimenni angliába akkor iskolába ott hogy fogok járni? bekell ott is iratkozni de ha nemtudom az angol nyelvet
2011. márc. 20. 17:31
 1/7 anonim válasza:

Ha nem tudod az angol nyelvet akkor is kell iskolába járnod. Nekik mindeggy hogy vagy miként, de jársz rendszeresen iskolába, és félévenként vizsgát kell tenned magyarul az ott összeszedett tudásból.

Az első kérdésre nem tudom a választ bocsi :S

2011. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Olga néni válasza:
100%
Kutyát lehet repülőn vinni. Megfelelő ketrec, kernel kell hozzá. Ezt a légitársaságok elmondják. Jegyet is kell venni, szóval pénzbe kerül. Nem tudom, most az EU-ban kell e oltási igazolványt bemutatni, de lehet, hogy a chip kötelező.
2011. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák behozatala nagyon szigorú. Azon túl, hogy útlevél kell nekik, mindenféle orvosi igazolások is szükségesek és szerintem karantén is van. Macera nagyon.

Itt 16 éves korig tankötelezett egy fiatal, utána már nem kell járnia, de javasolt. Ha nem beszéled a nyelvet sem kell aggódni, mert itt fel vannak erre készülve. Nem te leszel az első és egyetlen, aki így érkezik ide. Nem tudom melyik részre jöttök, de ha nagyobb városba, ott tuti nem lesz gond. Londonban például szerintem alig van igazi angol.

2011. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
manchesterbe szertnénk menni én is azt hallottam ,hogy karantén van a kutyáknak de az menyi ideig? és a repűlés nagyon megviseli a kutyákat?
2011. márc. 20. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy autóval viszed ki a kutyákat,vagy ithon hagyod. elősször karanténba el kell vinned pestre, 3 hétig ott kell tartanod a kutyát már ez megviseli szerintem.plusz ha utána megkap mindent,és mehet veled, bezárják a csomagtérbenem rögzítik, szerintem nagyon nagyon megviseli.
2011. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Olga néni válasza:
100%
Rengeteg kutya túlélte, azért nem annyira veszélyes a repülőn utazás. A karantén más kérdés.
2011. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én anyira álatbarát vagyok,hogy akkor inkább nem is megyek vagy pedig autoval
2011. márc. 22. 02:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!